Sherri přesvědčí domácího, aby udělal, co má. Jay řekne před odjezdem Leie, že nechce vztah na dálku, ale teprve potom se všechno pořádně zamotá. (Netflix)

molcan2

Slovami sa nedá opísať absolútne nadšenie, s akým som išiel do That 90s Show. Bol to naozaj úžasný výkon vedieť, že sa vracia herecké obsadenie, ktoré sme milovali a poznali z That 70s Show. Nič nebolo bolestivejšie ako nahradenie Erica v predchádzajúcej Show 70. rokov. Takže šanca vidieť Tophera Gracea ešte raz je úprimne prelomová. Pôvodné herecké obsadenie podľa očakávania bije do očí, ale ich detské náprotivky, áno... Nie až tak veľmi. To však vôbec nemusí byť ich chyba. V mnohých aspektoch sa zdá, že seriál zaobchádza s detskými hercami v štýle: "Ok, teraz sa správaj, akoby si bol v televíznom programe Disney Channelu, ako napríklad Hannah Montana alebo niečo podobné". Chápem, že sa možno snažia zachytiť televíznu nostalgiu 90. rokov, ale nútená povaha detských hercov a ich neschopnosť dať svojmu herectvu skutočnú hĺbku, ako to robili pôvodní herci, keď boli sami mladší, je veľkým sklamaním. Všetko sa to odvíja od castingu a réžie a jednoducho mám pocit, že v jednom z týchto aspektov niekomu vypadla loptička. Mnohým sa môže zdať, že je kruté hodnotiť herecké výkony detí. Ale je to biznis, do ktorého vstúpili. Bolo by neúprimné to neurobiť, keď to robíte pre všetkých ostatných. Je tu aj fakt, že existuje množstvo seriálov s detskými hercami, ktorí viac než pristali na svoje úlohy. Ten seriál z 90. rokov to práve teraz nie je... EŠTE. Myslím, že s ďalšou sezónou a spätnou väzbou vypočutou z prvej by sa ukázalo, že je to dobrá príležitosť, ako hercov naozaj posunúť vpred. Možno však kladiem voz pred koňa, keďže ide len o prvú epizódu série. Všetko je pre hercov ešte stále nové. Stále si rozvíjajú charizmu pred kamerou. Možno, že ako budeme pokračovať v prekonávaní vzostupov a pádov prvej sezóny, veci sa zlepšia. Držím im palce. Obávam sa tiež, že s Netflixom, ktorý je so seriálmi spokojný ako kat so šibenicou , sa seriál nemusí dostať do druhej sezóny. Dúfam, že to tak nie je a že Netflix zdrží, aby dal katovi to prepustenie, po ktorom tak túži. ()