Eric s Donnou stráví Den nezávislosti u jeho rodičů v Point Place. Vezmou s sebou i dceru Leiu, která si rychle udělá jméno u místní party kámošů. (Netflix)

Vitow

Vím, že dříve to bylo také stupidní a měl jsem to rád, ale tomuhle prostě něco chybí. A nejsou to necharizmatičtí generičtí mladí herci. ()

molcan2

Jediný smiech z tejto epizódy priniesol Red. Miloval som "That 70s Show", ale toto zatiaľ nezachytilo to kúzlo. Skutočne len kopírovali postavy, ale žiadne z detí nemá cveng svojich predchodcov. Páčili sa mi cameá pôvodných detí. Musím sledovať ďalej, pretože klipy "tejto sezóny v That 90s Show" vyzerajú celkom dobre, dúfam, že skutočná sezóna splní očakávania a nebude to prípad, že všetko najlepšie je v traileri. Zatiaľ to vyzerá byť aspoň lepšie ako "That 80s Show", nie že by som z nej veľa pozeral. ()

MiniRecenze odpad!

Viděl jsem 1.epizodu a pak trailer na celou sérii. Nejlíp za těch 30 minut vyšlo to, že jsem u něj 3x usnul. Jinak zde najdete trapnost a nudu. ()

Dusty56

Většinu času jsem se nudil, vlastně jsem se pořádně bavil jen v momentě, kdy se tam objevil Kelso (A. Kutcher) a to byly asi tři minuty. Je to první díl, ale zatím musím říct, že v nové "várce" teenagerů nevidím nikoho, kdo by byl herecky schopný ty díly tahat. Snad se pletu, ale například Kelso junior mi není úplně sympatický. ()