Láska ve vile

• USA Love in the Villa

Čerstvě nezadaná žena (Kat Graham) se dozví, že kvůli zmatku v rezervacích bude muset sdílet krásnou vilu v Itálii s neznámým cynikem (Tom Hopper). (Netflix)

Marze

Prilis mnoho lasky ve vile podle Netflixovych receptu. Dva atraktivne americky korektne rozmaniti lide Julie a Charlie se exoticke lokaci sblizuji az do doby, kdy jejich romance prestava byt uveritelna. Je to lehce zapomenutelny a predvidatelny film. Typ filmu, ktere pravdepodobne najdete na kabelovych televizich s nizkou produkcni hodnotou. Maji hloupe dialogy a obsazeni, ktere postrada vzajemnou chemii. ()

Stanislaus

Láska ve vile je netflixovská romantika jako vyšitá, míněno spíše v tom negativním slova smyslu (alá červená knihovna). Na jedné straně máme nádherné prostředí Verony a okolí, které však na straně druhé nedokáže vyvážit scenáristické a herecké nedostatky. Kat Graham ušla, ale Tom Hopper a Sean Amsing byli hodně, ale opravdu hodně špatní. Jinak "méně je více" není nějaká prázdná fráze - v závěru už mě z toho neustálého omílání "Láska si najde cestu!" trochu bolely uši. Abych ale jen nehanil - postava Cassie byla místy i vtipná. Lepší dvě hvězdičky! ()

Likan7

Tom Hopper je sice fajn, ale Kat Graham je jedna z nejvíce nesympatických hereček co znám. Film sice není takový kýč, jaký jsme zvyklý od produkce Hallmarku, ale je tu romantický až nad hlavu. Pár vtipů je fajn, není tu nic překvapivého a od první minuty víte jak to skončí. Pak jen záleží, jestli se budete bavit u vtipů typu "chce skončit na balkon, spadne" a jak vám ty dva budou příjemný. ()

Aljak

Mám z toho zmiešané pocity. Aj keď to bolo priam presiaknuté klišé a predvídateľnosťou, tak to malo slušný potenciál - a to najmä vďaka Verone, mestu Romea a Júlie, ktoré je priam stvorené na romantickú atmosféru. Po dejovej stránke to bolo celkom fajn rozbehnuté. Ale tá fáza tých trápnych pomstychtivých naschválov bolo nesmierne idiotské a prihlúple. Toto dosť filmu uškodilo a kľudne tam miesto toho radšej mohli dať niečo dospelejšieho. Inak, postavy boli fajn (až na partnerov hlavných postáv), aj po dialógovej stránke sa mi to páčilo, a kulisy veľkolepej Verony boli priam úchvatné. Takže hlavne za tieto prednosti dávam "až" 3* ()

-bad-mad-wolf-

Dosti bídná romcom, která ovšem navzdory strašlivě nenápaditému a nudnému průběhu zanechává příjemný dojem. Možná to dělá Itálie, možná řádka náznaků dobrých fórů, možná i dávka štěstí dvou ústředních postav - na začátku totiž divák rychle nabude dojmu, že jsou to tak nesnesitelní idioti (v podání dvou nevhodně zvolených herců), až jim to štěstí později jeden i přeje. ()

• Zelené olivy aj v reálnom svete privádzajú niektoré mačky do šialenstva podobne ako vo filme. Obsahujú izoprenoidy, ktoré sú štruktúrou podobné aktívnej látke z kocúrnika obyčajného. (Mandragor)
  • Exteriérové zábery sa skutočne natáčali v talianskej Verone počnúc meštianskym domom Casa di Giulietta, ktorý inšpiroval Williama Shakespeara pri písaní "Romeo a Júlia" až po Gardské jazero, ktoré sa nachádza neďaleko Verony. (Mandragor)