Manažér David Walsh (Matt Dillon) sa vypracoval úplne sám a zdá sa, že je na vrchole. Má vysnívanú prácu, krásny dom, fantastické auto, práve sa zasnúbil so Sarah (Christina Applegate), ktorá je nielen krásna, ale navyše pochádza z bohatej rodiny. Je tu ešte kolegyňa Wendy (Andrea Bendewald), vítané spestrenie jeho milostného života. Všetko je dokonalé, ale len do chvíle, než príde do práce po zásnubnom večierku a s hlavou v oblakoch sadne do kresla u riaditeľa. Ten ho vzápätí vráti späť na zem, keď mu oznámi, že je prepustený. Ďalšia rana ho čaká pri večeri so Sarah a jej rodičmi, ktorá prišla na jeho pletky s Wendy a okamžite ruší ich zasnúbenie. Zúfalý David požiada o radu najlepšieho priateľa, čudáka Jacka (Steve Zahn), ktorý mu pošle do motela prostitútku ako útechu. Tá Davidovi ukradne auto. Pri prepade banky sa David stáva rukojemníkom. (TV Markíza)

MkSallam

Scénaristický mišmaš připomínající jeden velký experiment, kterým si chtěl Mitch Rouse ozkoušet, jaký že žánr mu půjde nejlíp. A tak natočil jeden film, do kterého nacpal motivy z mnoha žánrů a to celé zabalil spolu se šíleným scénářem do efektního balení. Nevyrovnanost ale tomuhle úletu hodně škodí a i přesto že jsem se chvílemi dobře bavil, tak přišla náhlá změna a já byl zas vedle a vůbec netušil co se děje, protože se tu někdo moc vyžíval v přehnaném střihu na nepochopitelné, pozdě vysvětlené detaily kolem hlavního děje. Ale konec je přeplněný šokujícími a patřičně zábavnými zvraty a celé je to takové milé filmové cvičení.Jen doufám, že si Rouse svůj žánr vybral a příště natočí něco méně experimentálního. 6/10 ()

hlína

Znáte to... jsou skvělé scénáře, kdy se příběh neustále celý film komplikuje, prohlubuje, strhává vás, deptá, frustruje, je plný zvratů, aby nakonec vše do sebe zapadlo na milimetr přesně a vy odcházíte z kina se slinou do půl pasu a skvrnou na kalhotech (ať už jakoukoli) z toho skvělého zážitku a letíte na ČSFD vyklikat pět hvězdiček. Tak tohle všechno se tento film snažil předstírat.... abyste nakonec zjistili, že celé zvraty a složitost pointy je jednoduchá jak klika od dveří... Spočívá v tom, že vaše manželka a vaše milenka jsou dvě lesbický kurv...čky, co to na vás všechno ušili (bodejť by taky ne s takovym arzenalem) ()

dopita

Sledovat film o tom, jak se někomu hroutí život a klesá hloub a hloub sem si tak nějak masochisticky užíval. Zkrátka to člověka potěší, koukat na neštěstí druhých, zvlášť (teda hlavně) když se jedná jen o film, u kterýho bych navíc čekal, že se nějak pěkně rozuzlí. Jenže ten závěr... Všechno to, co se mi na filmu do závěrečný scény v bance líbilo, rychle vzalo za svý. Takovýhle závěrečný a rádoby překvapivý (navíc nelogický) dějový kotrmelce ať si tvůrci strčej někam, a hodně hluboko. Hodně blbej podraz na diváka. ()

candy_daze

Průměrný film s párem parádních gagů a hlášek. Co se scének týče, nemůžu si pomoct, asi začínám degenerovat, ale hořící paní nebo uklizečka v hotelu mě fakt dostaly. Na druhou stranu na mě působil poměrně nuceně a těžkopádně, ať už jde o roli Steva Zahna, jakožto brutálního vymatlance, nebo všemi opěvovaný konec. V jednoduchost je síla, a to si měl Rouse uvědomit, než do filmu zakomponoval zbytečně překombinovaný konec, který stejně nedokáže pořádně ohromit. ()

meave

Nuž - asi chápem nadšenie ostatných, ale nejako ho nezdieľam. Nebolo to zlé, ale pripadala som si občas stratená v deji aj medzi postavami. Možno preto, že som nevedela do čoho idem som vôbec nechápala wocogo.Uletení mi pripadali, že sú už na obežnici a napriek sústredenému ostreniu zraku nedokážem rozoznať čo odomňa chcú. Ktovie..možno to bude na druhý pokus lepšie, ale náhliť sa s tým nebudem. ()