Jack a jeho kámoš Travis pořádají doma velkou pařbu. Ráno je probudí telefon Jackovi rodiče se vrací z dovolené dřív a Jack je má už za 3 hodiny vyzvednout na letišti. To by ještě nebyl takový problém. Stačí se trochu probrat z kocoviny a uklidit. Horší je, že kluci zjistí, že jeden jejich kamarád je… no ano, mrtvý! Ale copak mají čas dát věci do pořádku, když pořád někdo zvoní u dveří? Dvě nadržené holky, úchylný strejda, homosexuál, prostitutka… Zkrátka blázinec v pěkně bláznivé komedii! (oficiálny text distribútora)

Mr.Hudson

Všude kolem sebe jsem slyšel, že tato komedie se mi bude líbit, že je to pravá americká komedie a že je opravdu vtipná. Ok, fajn. Nedalo mi to a podíval jsem. A byl jsem teda překvapen, bohužel negativně, čekal jsem něco na způsob prciček a nebo třeba road movie, ale tohle si jde vlastní cestou a určitě to jde nesprávným směrem. Vtipné to určitě nebylo, zápletku bych u komedie nehledal, ale tady nejde najít v podstatě vůbec nic, nesympatičtí herci a mohl bych vyjmenovat mnoho dalších negativních aspketů. Tato komedie neměla vzniknout. ()

sigf07

Poprvé jsem tuhle "ulítlou komedii" jak je napsáno v popisu viděl letos na silvestrovské oslavě. A kupodivu se všem líbila... asi proto, že jsme všichni měli dost vypito. Dnes jsem se na to mrkl znovu a abych řekl pravdu, za střízliva to není ono... Vlastně skoro všechny pozitivní dojmy vyprchaly :P Nepříliš originální příběh, humor nic moc. Herecké výhony docela ušly, na to že se jednalo z velké části o neherce .. za krkolomnost bych obvinil spíš scénáristu. Jediné čím je tento film vyjímečný je vynikající soundtrack. Proto dávám 20% za soundtrack a 10% za zbytek :) ()

Ichabod odpad!

Nejsem zadny extra pozer, jen svym hodnocenim vyjadruju nazor jak jej citim a tady je : 4 minuty.... presne tolik jsem obetoval u tohoto filmu. Neni to vtipne ackoliv jde o komedii. Herci tam nejsou, s vyjimkou Lakinove zname ze Step by step. Dokonce to neni sexy, ackoliv by vas mozna zaujal obal. Poctivy odpad. ()

jakeer

Zdaleka nie tak zlé, ako tunajšie hodnotenie. Na film som natrafil náhodou, na YouTube. Ani som nemal v pláne ho pozerať, ale úvod ma zaujal. A ak by si to udržalo líniu ako dajme tomu prvá polovica, tak by som dal plné hodnotenie ako napr. pri Klube sráčov (ako guilty pleasure). Lenže tvorcom na konci došli nápady, a zakončili to iba bohapustou taškařicou. Každopádne, príjemná tínedžerská komédia. ()

freddy

Existence a vznik tohoto filmu nemá z mého pohledu žádné reálné opodstatnění, a z toho důvodu nechápu, jak mohl takto imbecilní film vzniknout. Neříkám, že nápad to byl špatný, ale silně mi to připomnělo jinou americkou komedii s názvem "Šílený rande", která vznikla v témže roce a která je ale o poznání originálnější, vtipnější, a která má aspoň trochu zajímavý děj. Zatímco tento film, který nyní komentuji, bohužel není ani vtipný, ani zajímavý, ani jakkoliv originální, a nechápu, jak vůbec někdo mohl takto stupidní příběh napsat a jak ho potom mohl někdo natočit. Vždyť to je od začátku do konce jen několik poslepovaných scén, u kterých jsem se absolutně nebavil. Pokud si tvůrci mysleli, že bude vtipný např. homosexuál utíkající před policajtem s pistolí, kterou mu ukradnul, nebo pokud si mysleli, že bude vtipná mrtvola, která ke konci ožije, či snad cokoliv jiného z těch "humorných" scén, tak to se vážení tvůrci spletli. Já snesu téměř všechno, obzvláště ke komediím bývám tolerantní, ale koukat se na film, který se snaží být za každou cenu vtipný a přitom se jen s každou další minutou ztrapňuje, to je spíše utrpení a promrhaný čas než příjemný filmový zážitek. Ano, mohl bych hodnotit i odpadem, ale ten schovávám pro filmy, které se mi chtělo přepnout či u nichž jsem měl chuť odejít, a to není případ této komedie, což ovšem nic nemění na tom, že je špatná. Ale i tak uděluji hodnocení, ke kterému sáhnu jen zřídkakdy (většinou jen zhruba dvakrát až třikrát do roka), a to sice velice podprůměrnou jednu hvězdu. ()

• Pieseň "I'll Kiss Yours (If You Kiss Mine)" z konca filmu napísala Hope Riley, ktorá stvárnila postavu Laurie. Skladbu potom špeciálne pre film nahral jej manžel Tim Miner s kapelou. (U_S_O)