Réžia:
David BeairdKamera:
Mark IrwinHudba:
Carter BurwellHrajú:
Bill Paxton, Linda Kozlowski, Tim Curry, Annie Potts, Dennis Burkley, Anthony Geary, Brian Thompson, Richard Paul, Paul Ben-Victor, Glenn Withrow, Jim Holmes (viac)Hrajú
Bill Paxton
USA
Najlepšie filmy:
Votrelec 2 (1986)
Terminátor (1984)
Na hrane zajtrajška (2014)
Linda Kozlowski
USA
Najlepšie filmy:
Smrť obchodného cestujúceho (1985) (TV film)
Krokodíl Dundee (1986)
Zorn (1994) (TV film)
Tim Curry
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Cranford (2007) (seriál)
Honba na ponorku (1990)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Annie Potts
USA
Najlepšie filmy:
Toy Story - Boj hračiek (1995)
Toy Story 2 (1999)
Krotitelia duchov (1984)
Dennis Burkley
USA
Najlepšie filmy:
The Doors (1991)
Obvinění: Proces s McMartinovými (1995) (TV film)
Maska (1985)
Anthony Geary
USA
Najlepšie filmy:
Johnny si vzal pušku (1971)
Fish Tank (2009)
Bordeláři (1987)
Brian Thompson
USA
Najlepšie filmy:
Akta X: Rekviem (2000) (video kompilácia)
Akta X – Akta 4: Kolonie (1995) (video kompilácia)
Terminátor (1984)
Richard Paul
USA
Najlepšie filmy:
Ľud verzus Larry Flynt (1996)
Muž, ktorý tam nebol (1983)
Dívčí akademie (1987)
Paul Ben-Victor
USA
Najlepšie filmy:
Akta X – Akta 2: Hnízdo (1995) (video kompilácia)
Vinyl (2016) (seriál)
Pravdivá romanca (1993)
Glenn Withrow
USA
Najlepšie filmy:
Dravé ryby (1983)
Policajt v Beverly Hills 2 (1987)
Za ranního rozbřesku (1990) (TV film)
Jim Holmes
Najlepšie filmy:
Otec Stu (2022)
Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela (1991)
Planéta opíc (2001)
Elizabeth Gracen
USA
Najlepšie filmy:
Coherence (2013)
Lisa (1990)
Muž so znakom smrti (1990)
J. Cynthia Brooks
USA
Najlepšie filmy:
Dom za všetky peniaze (1986)
Zpátky do školy (1986)
Vyrieši to dieťa? (1988)
Logan Ramsey
USA
Najlepšie filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Kmíni (1969)
Daniel Hirsch
Najlepšie filmy:
The Zero Boys (1986)
Na ostrie meča (2000)
Megan Blake
USA
Najlepšie filmy:
Sladký vták mladosti (1989) (TV film)
Všetci moji muži (1998)
Hra pro dva (1988)
Robert Peters
USA
Najlepšie filmy:
Chyť ma, ak to dokážeš (2002)
Dannyho jedenástka (2001)
Chaplin (1992)
Robert Ginnaven
USA
Najlepšie filmy:
Oceľové magnólie (1989)
Nejlepší bordýlek v Texasu (1982)
Chybný krok (1992)
Jordana Capra
USA
Najlepšie filmy:
Zázračná míľa (1988)
Poliš (1988)
Poslední sbohem (2005)
Leland Crooke
Najlepšie filmy:
A potom přijde oheň (1993) (TV film)
Služka na rozkaz (1987)
Smrtiace triky 2 (1991)