Molly Gunnová (Brittany Murphyová) je rozmaznaná dcéra rockovej legendy a v podstate jej nič nechýba. Keď jej však ukradnú dedičstvo, musí Molly urobiť niečo, čo ešte nikdy nerobila – začať pracovať. Stane sa opatrovateľkou osemročnej Lorraine „Ray“ Schleineovej (Dakota Fanningová), na ktorú jej matka Roma (Heather Locklearová), prácou a kariérou vyťažená hudobná producentka, nemá čas a opatrovateľky si u nich podávajú kľučky. Molly a Ray sú absolútnymi opakmi, ale jedno ich predsa len spája – sú bolestne osamelé. Keď sa pokúsia nájsť k sebe cestu, zistia, že pri tom objavili skutočné priateľstvo. Molly sa učí byť dospelou a Ray zase objavuje, aké je to byť dieťaťom... (TV JOJ)

DadysGirl

Když mě to hrozně dojalo... V tady uvedeném popisu je napsán opravdu celý příběh, tomu filmu jsem se dlouho vyhýbala jak čert kříži a nakonec i slzička ukápla... (což budu navžy zapírat :)) ()

amyth

Nevím proč né odpad ..... Locklear i Murphy jsou bez jakýchkoliv debat nejhorší produkt amerického filmového průmyslu - anorektičky bez špetky talentu které musely proležet desítky hodin kvůli každé roli. Epicky špatná herečka v epicky špatném filmu ()

1mara2

Koukal jsem na to jenom kvuli Britanny a ta je taky jedinym důvodem, proč jsem tomu dal tak vysoký hodnocení. Byla to moje oblíbená herečka, budiž jí země lehká. ()

DandaPiper

Oblíbený dílko...a vlastně ani nevím proč. Vím jen, že vždycky když to běží v televizi, tak sedím, jako přibitej. A závěr je moc hezkej. ()

fimler

Tak po 4 letech se koukám znovu (předchozí komentář smazán). Musím říct, že ano je to průměrné, ale mě ten film dojímá jeho osobitým kouzlem, ke kterému na 100% přispívá hlavně a hlavně Dakota Fanning. Jestli nechcete nic náročného, žádnou Oskarovku a vlastně ani jakýkoliv dobrý rom-com tak tohle je perfektní film pro vás. 3 hvězdy je moc málo, 4 jsou odpovídající (samozřejmě to nejsou ty nejlepší 4 hvězdy). ()

paniColombova

První polovina mi přišla jako ulýtlej film, ale ke konci film nabral vážnější téma a v celku mě myšlenka filmu velice překvapila. Pěkné, ze života. ()

Mrenka

Pro mě má tenhle film nějaké zvláštní magické kouzlo, ač je to blbina, je to blbina mně velmi milá. A dakota je prostě dakota! ()

breebee

Zprvu se mi to nějak nepozdávalo, především kvůli úděsnému slovenskému dabingu, později jsem ale začala chápat, že se nejedná o béčkovou komedii o rozmazlených děvčatech, jak by se mohlo zdát a začala se na film dívat trochu jinak. Asi to není něco, co bych musela vidět ještě jednou, ale 4* tomu upřít nemohu a to hned z několika důvodů. Za prvé ten úžasný styl alá osmdesátky, který zprvu vypadal docela lacině, se mi nakonec zalíbil. Za druhé jelikož jsem čekala něco zamilovaného, udělalo na mě více než velký dojem, že nedošlo k happyendovému polibku. Za třetí film není tak stupidní jak se na první pohled může zdát, ale to už je na každém z nás, co v něm vidí. Dakota Fanning je skutečně hvězda a Brittany Murphy měla nádherné oči, je jako Disneyovská princezna. ()

Margay

Bylo to milé, prosté a dá se nad tím i zamyslet. Moc nechápu negativní hodnocení, viděla jsem mnoho o dost hloupějších filmů. I proto dávám tu čtvrtou hvězdu, ačkoli si stojí někde mezi. ()