Ruby (Jean Reno), je ostrieľaný zločinec, jedna akcia mu však nevyjde podľa jeho predstáv a tak sa dostane do väzenia.  Tam sa zoznámi s Quentinom (Gérard Depardieu), urozprávaným dobrákom, ktorému to však trošku pomalšie myslí. Quentin k novému priateľovi hneď priľne tak, že ten sa ho ani po úteku z väzenia nedokáže zbaviť... začína sa naháňačka plná komických situácií... (STV)

Wafs

podľa mňa parádna komédia, smiala som sa od začiatku do konca a zase sa raz ukázalo, že Gerard a Jean sú úžasní herci ()

Mike_BossO

Pokiaľ sa bavíme len o komédiách, tak tento film si jednoznačne zaslúži pochvalu. Reno a Depardieu odviedli výborný výkon hodný ich menám. ()

Brisingr

Je dobře, že komedie netočí jen parta americkejch maníků, který žijou v přesvědčení, že čím víc hoven, tím víc srandy. Když se toho totiž chopí banda dobrých frantíků, může z toho být docela legrace... ()

Choci

Francouzské filmy jsou trošku atypické, je u nich hned poznat, že jsou francouzské. Někdy mě to odradí, ale to se u tohoto filmu rozhodně říct nedá. Gérard Depardieu fantasticky zahrál blázna z Montargi a s Jeanem Renem, ve filmu vystupujícím jako zloděj Ruby, tvoří dokonalou dvojici, které se nedá nesmát. Tenhle film plný nezapomenutelných hlášek musí pobavit snad každého. 90% ()

Asgard

Ačkoliv nejsem žádným fanouškem Depardieua, v tomhle filmu předvedl vynikající výkon! Jean Reno byl samozřejmě také výborný a spolu dohromady vytvořili dvojici která vám zpříjemní večer po dlouhém dni v práci. Film odsýpá, pořád se něco děje a na rozdíl od některých jiných má příběh s hlavou a patou. Takže pro mě je to komedie se zaslouženými pěti hvězdami! ()

Kemkacek

Pane Bože ! :) Toto je nejlepší francouzská komedie všech dob. Úžasně bláznivá jaky to má být....Vím že tuto hlášku sem asi napsalo hodně lidí ale já si prostě nemůžu pomoct a musím se vypsat " Rubííííííí - " Hoooovno " Rubííííííííí" Hooovno" Proč pořád říkáš hoovno ? " Hoovono " Hoooooovno " Rubííííííííí :D Z toho jsem nemohla :) ()

Laslo

Jean Reno a Gérard Depardieu sú veľmi dobrý herci.Je to veľmi zábavná a osviežujúca komédia.Bol by som rád keby, že natočili aj Drž hubu 2.Mňa to bavilo.Dávam tomuto filmu 4 **** ()

damapo

Bavilo mě to jen do okamžiku, než tou vysokozdvižnou rampou překonali brány věznice. Potom jsem to koukal už jen z principu. Nevím co bych o tom humoru řekl, prostě mi připadal takový suchý, nemotorný a o ničem. ()

zimi

Jestli se chcete řechtat až Vás bude bolet břicho, tak tohle jo, komedie se vším všudy, příběh, akce, herci, když né tahle komedie 5*, tak která??????? ()

Frank234

Když jedu na Masters of Rock nebo na Metalfest, první slova (hned po pozdravu), která slyším jsou "Ho*no!" a "Ruby!". Nejlepší komedie zkrátka vyvolají v divákovi touhu opakovat hlášky a ty se pak stanou legendárními. Přesně podle toho se pozná kvalitní komedie! ()

andydufrsn

Úžasná podívaná na dva úžasný herce. Reno jako tradičně ostrej hoch, kterej je ale uvnitř docela milej týpek. Ale Depardieu - no co dodat, prostě výkona na jedničku s asi tak stovkou hvězdiček! "Našli jsme jeřábníka!" "A mluvil?" "Ne zvracel!" ()

kubyczech

Ty kráso, vždyť tohle nemá chybu .. Já teda nejsem žádnej učenej filmovej kritik, a nevím jaké jsou hlavní aspekty řádné komedie, ale u tohoto počinu jsem se málem několikrát uchcal smíchy do trenek ... Jean Reno může hrát cokoliv, od profesionálního zabijáka po úplného blba ()

Tom333

Záchvat smíchu, bolest bránic, proudy slz...aneb francouzská komedie stále na piedestalu! Úžasný Reno i Depardieu a jejich bistro U dvouch přátel...Nejlepší komedie posledního desetiletí - nemůžu jinak než 5 hvězd ->100%. ()

kratajirka

Jo - vadí mi, že ten obtloustlý francouz bere všechny béčkový i céčkový role, jen aby byl stále v povědomí diváctva. Ale tenhle film vyšel na jedničku. Gerardovi hrát pomatence asi jde (Obelix) a teď Quentin. 80% ()

dannypajinky

mladá mě to vnutila já nechtěl ovšem neprodělal jsem vyborná dvojice Reno Depardieu baví na celé čáře "hoooovno" si budu pamatovat ještě dlouho byl jsem potěšen :3 65% ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)