Podivínská, záhadná a husí kůži nahánějící Addamsova rodina na setkání s dávno zapomenutým příbuzenstvem zjistí, že krev není voda. To vše v nakažlivě zábavné komedii pro celou rodinu. Přízrak hrozivé ostudy se nad všemi začne vznášet ve chvíli, kdy Gomez a Morticií učiní osudný objev o babičce a dědečkovi Addamsových. Zdá se, že stařečky postihla tragická choroba, díky níž by se pomalu, ale jistě, stali normálními! Při hledání rodinného šamana, který by zbloudilým netvorům vrátil jejich původní, ďábelsky odporné "JÁ", se veškeré příbuzenstvo shromáždí na rodinném srazu, kde propukne strašlivá pohroma! (Warner Home Video CZ)

easaque

tohle raději už vynechte a nebýt nuda a zrovna to dávali v televizi, tak bych si to nepustil. Je to trapná splácanina, která se snaží vyždímat předchozích dílů, co jde. Ani herecké obsazení mi tam nesedlo. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

david141474

I přes otřesné hodnocení není tento film tak špatný. Samozřejmě původním dvěma dílům se to nemůže rovnat to je jasný, ale i tak to není tak špatný jak se říká. Humor je chvilkama opravdu povedenej a vtipnej, ale chvilkama ne. Hlavní linka je sice praštěná, ale člověk se chvilkama královsky baví. Hlavní linku se psem si klidně mohli odpustit a nijak zvlášť by se kvalita filmu nezměnila, ale bylo by tam o pytlovinu míň. No a co se týče tance, tak se druhýmu dílů nemůže rovnat. Tohle byla spíš parodie na tanec ze druhého dílu. Děj celkem ušel. Postavy jsou solidní a ruka je prostě ruka. Herci nejsou špatní, ale hercům z původních dvou dílů se nemůžou rovnat. Soundtrack pomalu ani nezazněl a je to myslím dobře. 8/10 I když se tomuto filmu říká sračka sraček, tak to nakonec není tak špatný. ()

loki5 odpad!

Kam až může zajít ždímání námětu. Příšerně trapná a uřvaná břečka bez kapky humoru. Navíc se k tomu přidávají příšerné (a vlastně zbytečné) triky. Všichni se tu hrozně pitvoří a Daryl Hannah je tu nesympatická až na půdu (možná je to na oscara dobře zahrané nevím). Ale jeden pozitivní efekt to mělo nutí to člověka sehnat si původní černobílou verzi. 10% ()

rikitiki odpad!

Úplně to postrádá Addamsovskou poetiku efektní hry na zvrácenost. Ta je v původních filmech hravá, malinko drzá a přátelská. Většina věcí je v náznacích. Tady vše ukážou a je to průšvih jako hrom. Film nemá vtip, je jen upoceně trapný. Ach jo, Time Curry, doufám, že ti tahle ostuda aspoň zaplatila složenky. ()

blondboss odpad!

Teda musím povedať, že väčšinou dávam filmom šancu, ale tento som musel po polke jednoducho vypnúť. Nedalo sa na to pozerať. Tim Curry a Daryl Hannah sa úporne snažili, ale s takým tupým scenárom a ešte horším režijným prevedením sa tu ozaj nedalo spraviť nič. Toto je dosť čierny šrám v rámci Addamsovskej série, ktorý nikdy nemal vzniknúť. 15 % ()

• Po příjezdu prarodičů Addamsových do sídla rodiny Addamsů je použit český neologismus „nahorknout se“, který má být opozitem k výrazu „nachladit se“. Toto slovo se nikde jinde v českém jazyce nevyskytuje. (Cenobita)