Assailant

všetky plagáty

Marze

Par s narusenym vztahem jde na namorni dovolenou na ostrov. Nez zazit neco takoveho, radsi pojedu na dovolenou sam. Vyvoj vztahu tahne film dolu. Tento priserny par se neshodne na jedine myslence. Neobvinuji tedy herce. Casper ma stale dobracky blaznive oci a urcite s nimi jeste udela karieru. ()

JASON_X

Zápletka je nepříliš originální - manželský pár na usmiřovací dovolené se stane objektem zájmu excentrického psychopata. A jelikož manžel je nesympatický, arogantní a prolhaný hajzlík, a jeho žena protivná zpruzená neurotička, je jasné, komu jsem celou dobu fandil. Navíc proto, že Van Dienova kreace vraždícího maniaka je neodolatelná. Velká škoda, že scénárista (a rejža zároveň) byl tak zoufale nenápaditý. Ten fádní, stokrát omletý průběh konfrontace manželů a šílence, včetně přímo otravně šablonovitého finále, mě hodně zklamal. Třetí hvězda je jen za Van Dienovy scény. ()

jorgus

Casper hraje dobrého zaporaka který tu za me dělá celý film..jinak je tu hodně nelogicnosti ale konfrontaci filmy mám hodně rad..skoro jsem šel ještě o hvězdu více.. kdyby ty postavy nedelaly tak blbě rozhodnutí:( ()