Plus & Minus

• Taiwan Zheng fu zhi jian (viac)

YumiOkami

strašně těžce se mi dává tak nízké hodnocení. některé zápletky byly otravné. například když fu li najednou bezdůvodně řekl, že se chce s zheng ze rozejít. proč? asi aby měly nějaký zvrat v příběhu. nedávalo to ani smysl! víc se mi líbila dějová linka mezi yukim a jian ying ze (majitel prádelny)... herci skvělí, svatba byla cute, avšak s tím zbytečným konfliktem mě pěkně naštvali. behind the scenes byly vtipný (měli by je dělat u všech seriálů/filmů :D). a vůbec jsem nevěděla, že mají na tchaj-wanu povolený sňatky homosexuálů. good for them. ()

jiri.twist

Taiwan znovu dokázal, snad už posté, že je na špici, co se týká tolerance párů stejného pohlaví. Seriál to byl příjemný, lehký, byla znát ruka tvůrců, kteří vyprodukovali už i jiné taiwanské skvosty. Na druhé straně ale musím říci, že mě ničím novým tato série nepřekvapila a řadím ji celkově jako hodně nadprůměrnou, ale nedosahující top taiwanských projektů, kterých je celá řada. Byl i hodně "dietní" ve vztahu fyzična (až na závěrečné "porno" v posledním díle), vím, že to není podstatné a v hodnocení k tomu nijak nepřihlížím, druhý pár byl zajímavý, ale ještě dietnější. Skvělá hudba s výbornou Ai Yu Fan (v sérii navíc hrála roli Amy) ... 6798 ()

emkon

Samotný příběh je úžasný. Je potřeba se ale prokousat úvodními epizodami. Největším překvapením pro mě je herec Shi Cheng Xuan (Fu Li) tím, jak výrazem tváře dokáže vyjádřit emoce, bolest, smutek, a celkově jak dokáže zahrát intimní scény. ()

Petra321

Nezačalo to práve najlepšie, no od tretej alebo štvrtej epizódy sa dej pekne rozbehol. Priznám sa však, že ma hlavný pár nezaujímal a všetku moju pozornosť si získal Yuki and Jing Ze. Ich postavy, chémia a pozadie do seba nádherne zapadali a vytvárali krásnu atmosféru, do ktorej som sa hneď zamilovala. Malá Ling Ling bola úžasná a vo všetkých scénach hviezdila na maximum. Ako som už povedala, právnici ma vôbec nezaujímali, a tesne pred koncom pre mňa už vôbec neboli dôležití. Seriál mal ale krásnu úvodnú pieseň, ktorú som nepreskočila ani raz. ()