Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (10)

1. kapitola (2022) (E01)

Fakt to je včela a ne čmelák? No nic… za mě skoro fantastické. Skoro, protože některé gagy jsou na míle čitelné (osud manuálu byl jasný ve vteřině kdy padlo “kódy si nepište, jsou v manuálu”). ()

2. kapitola (2022) (E02)

Pocitu z recyklace filmové katastrofy se ubránit nelze a schopnost “anulovat” následky je až příliš dokonalá. Navíc ten zbytečný telefonát s rodinou. Naprostá bomba je hlasové ovládání :). ()

3. kapitola (2022) (E03)

Scéna s policajtem zbytečně dlouhá, zbytek sice čitelný, ale zábavný. ()

4. kapitola (2022) (E04)

Fekální humor nemusím a lov šlehačku byl celkem debilní… a další telefonát s rodinou :(. Nicméně hodně “akční”. ()

5. kapitola (2022) (E05)

Opět lov jehlovým podpatkem místo tou větší stranou… prostě zbytečně trapné. A zbytek až moc debilní (byť scéna s klavírem originální). ()

6. kapitola (2022) (E06)

Tentokrát schopnost “anulovat následky” je až příliš groteskní a blbě snáším primární nelogičnost v chování (pokud zjistím, že alarm není zapnutý, tak ho prostě zase zapnu…). ()

7. kapitola (2022) (E07)

“Vyřešení” problému se zloději bylo dost na vodě, ale chápu, že to muselo být rychle. Hodně mě naštvalo, že najednou (kde se vzal, tu se vzal) pes je po dvou epizodách zpět. Kde sakra byl minulou noc? Fenomenální je video hovor se psem. ()

8. kapitola (2022) (E08)

Scéna s Jaguárem přímo fyzicky bolela (tohle není otlačené MINI). Navíc po návratu, byl výfuk na svém místě! Navíc… proč pořad řeší, kde je včela? Mě přišlo, že kdyby zabouchl dveře do garáže, má od ní pokoj, místo toho aby ji prakticky vysvobozoval. ()

9. kapitola (2022) (E09)

Nečekaná pointa. To je asi tak celé, co k to mu říct. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)