Recenzie používateľa Lettanea k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2009) (S01)

Seriál v ktorom ide čisto o srandu a nič sa nemôže myslieť vážne... Neviem prečo ale Ikaros mi nejak nesadla, prišla mi desne nudná, zo začiatku ťahal hlavne Tomoki... Až kým sa neobjavila Nymph, jediná poriadna postava, hneď som si ju obľúbil a nakoniec to dotiahla do mojich Top 3 anime kočiek :) Tomokove úchylnosti boli fajnové a časť v kúpeľoch bola dokonalá :) . Na konci sa ukázal aj príbeh, ale ak by som to mal fakt brať ako príbeh, je tam príliš veľa nejasností... Ide sa na Forte, očakávam viac Nymph :D 4* ()

f[フォルテ] (2010) (S02)

Na začiatku úžasné, ku konci ale dochádza dych...Určite odvážnejšie, druhá časť je jednoducho úžasná (volal si ma? :D) Tomoki je tri štvrtiny seriálu ako chibi, riešia sa fakt dosť veľké blbosti a určite nie je využitý potenciál ani po tej zábavnej časti (vážne sa odohráva tretina seriálu na záchodoch/šatniach?) Príchod Astraei sa mi nejak nepáčil ale bola pekným spestrením a obľúbil som si ju určite viac ako Ikaros, Chaos na konci bol len na obtiaž, vôbec tam nemusela byť. Takže zo začiatku jasných 5 ale časom to prechádza do slabšieho priemeru... Počítam že za mesiac si spomeniem maximálne na Nymph a Astraeu, ale za tie dve dám 4* :) ()