Mal de ojo

• angličtina Evil Eye

Nala (Paola Miguel), třináctiletá dívka z města, odjíždí se svou rodinou k babičce na venkov, aby se pokusila najít lék na záhadnou nemoc své malé sestry. Brzy však zjistí, že babička není úplně taková, jak se zdá. (JasonCZ)

Mr.Bilek odpad!

Tak zde bych využil zkušenost z vysoké školy, kde sem musel psat 35 semestrálních prací za semestr. tohle stálo tak za piču, že sme s kamarádama neměli slov. Jako sorry, ale ztratil jsem hodně času, ale tenhle bude mrzet nejvíc. -_- 0/410000 ()

Nellaron

Prostredie mexickej dediny v zapadákove bez signálu sľubuje hustú atmosféru. Najmä keď sa dostanete do opatery babičky s nezdravo vyzerajúcou pokožkou, pochybnou minulosťou, ale zato coolovými slnečnými brýlami. Hororové prvky sú zastúpené najmä hudbou. Viac som sa zľakol nárazovej hudby, ktorej hlasitosť sa pri ľakačke zvýšila 5-násobne, ako toho, čo sa práve dialo na obrazovke. Z témy sa toho dalo vytlačiť podľa mňa viac. Šablónovitý príbeh o smrteľne chorej dievčine, ktorú sa snaží ratovať jej staršia sestra, je predvídateľný. Slabšia jednohubka a viem, že film si už druhýkrát nepozriem. ()

Hexx

Tomu říkám poctivé hororové řemeslo! Umně vyprávěný příběh mě zaujal po celou dobu a pomaličku, jakoby polehoučku se šinul k velkému finále. Chvíli si s námi tvůrci sice zahrávali, že to není tak, jak vypadá, ale nakonec... to tak bylo a zaplaťpámbu. Babča byla skvělá, zejména svlečená z kůže! Skvěle zahrála starší sestra, to klobouk dolu. Jojo tyhle hororové mytologické legendy z různých zemí já prostě miluju a čarodějnice je sice lehce omšelé téma, které ale nikdy neomrzí! ()

Lubikem

Nápad by to bol aj dobrý ,ale skôr to bola rozprávka ako horor, lakačky skoro žiadne, atmosféra 0 bodov. Ale babka bola pekne protivná. ()