Jimmy nedokáže smútiť za nebohou manželkou, pretože je zároveň aj otcom, priateľom a psychológom. Rozhodne sa na každom vo svojom živote vyskúšať nový prístup: úplne brutálnu úprimnosť. Pomôže sám sebe tým, že pomáha iným? A privedie ho to naspäť ku svetlu? (Apple TV+)

Bilky

Určite lepší priemer a na AppleTV v top3. Potešili výkony ústrednej terapautickej trojky ale solídne zahrala aj teen generacia. A konečne tu LGBT komunita nebola násilne vlepená ale dopĺňala reálie života strednej vrstvy v US. Dialógy boli lahôdkou! K dokonalosti mi chýbalo viac dynamiky a menej sladký soundtrack. 77% ()

VLADEK

OBSAH od distributora je nesmysl a lež, protože přístup "brutální upřímnost" v seriálu nenajdeme, ale možná to v USA chápou nějak jinak, nevím. První dva díly velmi slabé, až na té úrovni, že by člověk od seriálu odešel. Pak se to nečekaně zvedne, když zafungují zejména sexuální dvojsmysly, narážky a vtipy. Ale pokud by to mělo dostat lepší hodnocení, tak by se to mělo někam posunout, ale k tomu nedošlo. ()

Reny9999

Někdy má člověk prostě chuť se podívat na něco nenáročnýho, což tenhle seriál nádherně splňuje. Není to žádný přelomový zázrak, má pár dojemných chvilek stejně jako pár hrozně cringe momentů. Nicméně bylo velice příjemný vidět Jasona Segela v kombinaci s Harrisonem Fordem. ()

VesVes

O žádnou brutální upřímnost tu nejde, možná tak v prvním dílu, který mě nalákal. Ale na zbytek seriálu jsem se musela trochu přinutit dodívat. Upřímně mě dost vadily zmínky o rase v každém díle, kde běloch znamená něco negativního. Dále vadila otravná rádoby vtipná cool sprostě se vyjadřující kolegyně hlavního hrdiny. A co bylo za uši tahající byly celkově nevtipné a šroubované dialogy. Zklamání veliké. ()

vimluk_CZ

Nakonec vlastně ani nevím, co mě na tom bavilo, asi ty krátké díly. Jako jednohubka je to skvělé. Je ale nutné počítat s tím, že se jedná o americkou pohádku pro dospělé, kde všechno nakonec krásně dopadne i když se tu celou dobu skoro nic neděje. Čili dějově se tu nic nehraje, v podstatě tu je jen minimální. To ale vůbec nevadí, protože s přibývajícími díly vás to začne bavit víc a víc. Herecky je to o něco lepší, přeci jen si cast sedl na své role dokonale. Je to prostě takový nenáročný krátký seriál. Kéž by takovéto kousky vznikaly v českých televizích, to bych je i možná zapl. ()

VelkejViktor

Dobré herecké obsazení, děj i prostředí, každý díl má něco do sebe. Na můj vkus až moc evidentní tlačení na pilu, aby každá dějová sekce měla v sobě humor. Ubral bych humor a přidal drama a možná i špetku thrilleru. Také mě překvapuje bohatost vulgarit, tam bych to taky trochu zkrotil, ale u seriálu jsem se celkově dobře bavil. Role Paula byla přímo ušita pro Harrisona Forda, ale pro mě je na prvním místě Ted McGinley, který v roli Dereka přímo exceloval. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

06.04.2022

Před několika týdny skončilo natáčení enormně očekávaného pátého dílu Indiana Jonese a snímek nyní je ve fázi složité postprodukce, hlavní hvězdě Harrisonu Fordovi se nicméně tím pádem aktuálně… (viac)