Scifi príbeh z roku 2304. Po osdídlení Marsu začína invázia na Zem. Kráľovná sa musí vrátiť v čase do roku 2004 a zabrániť prvému kontaktu s Marťanmi, čo viedlo ku kolonizácii Marsu. (oficiálny text distribútora)

depony

Humornost scének se vážně nedá navodit teplými hlavními postavami ... být teplý je jedna věc, být teplý a vykroucený druhá. Trapná parodie na moje oblíbené filmy je pro mne spíše urážkou než pobavením. Ale pohledný Til Schweiger (a že vypadal vážně dobře) a půvabná Anja Kling tomu dávali aspoň nějaký příjemný, svěží a neteplý nádech. Jim patří ty 2 hvězdičky :) ()

slunicko2 odpad!

Hloupá trapárna. 1) Parodie na všechno možné jsou ve filmovém průmyslu dost oblíbené...ono je samozřejmě snazší parodovat, než tvořit. Jejich úroveň se většinou pohybuje někde mezi fekálem a trapárnou (s několika čestnými vyjímkami). To, co předvádí tento film, je ovšem mimo všechna měřítka._____ 2) Smíchej nejtrapnější vtipy s nejhloupějšími. Výsledek umocni německým smyslem pro humor. A pokud ti už teď není špatně, tak k tomu přidej vesměs pozitivní hodnocení šestnácti komentátorů. To se snad nedá přežít._____ 3) A přesto nebudu malicherný a dám výrazně lepší hodnocení, než si to zaslouží. ()

B!shop

Boze ne proc, neco tak teplyho sem snad jeste nevidel. Herbig namixoval Navrat do budoucnosti, Star Wars, Star Trek, 5. element, mozna i Star Gate a kdovi co jeste s divokym zapadem a stredovekem a to cely natocil pekne teple a vznik jeden z nejteplejsich filmu vsech dob. Bohuzel nemuzu rict nejvtipnejsich, protoze Herbig vetsinou spoleha, ze bude stacit "teplo". Ale sem tam je tu fakt krutarna, jako gumovy prase a vsechny neskutecne uchylny pisnicky vcetne tanecnich vystoupeni. Co se tyce obsazeni, tak na nemce to je slusny a Til Schweiger je cool i v ruzovym brneni s kytickama. A docela me prekvapily triky, fakt na slusny rovni. Sice sem se nijak zvlast nenasmal, ale je to pohodicka a diky delce nakejch 80 minut to slusne zabavi. ()

TERRORDROME

Po pracovnej sobote som si sadol pri obede k telke a začalo akurát toto. No, najskôr som myslel že asi zdochnem, naprosto ultimátna nálož trápneho nemeckého rádobyhumoru, kde má vtipnosť obstarať to že hlavný hrdinovia sú traja pupuši čo smiešne hovoria, vykrúcajú sa a pitvoria. Ja teda neviem, na rozdiel od Michaela Herbiga mi nepríde k posrapopukaniu prostý fakt že pozerám na nejakých teplošov. Už som myslel, že to bude jasný odpad, ale keď magori odcestovali na gaučostroji času do minulosti, gayovských fórikov ubudlo, nastúpil klasickejší humor a ja som sa začal baviť. Nie že by to potom bolo nejak inteligentné, to ani nejak zvlášť nevyžadujem. Niektoré vtipy boli až montypythonsky absurdné a to dokážem oceniť. Pupúšikovia taktiež začali hádzať dosť dobré hlášky, ale najlepší bol lord Papuľa, z toho vykrúcania huby musel dostať kŕče. Potešilo ma aj cameo Santa Mariu z Manituovej topánky, jeho reklamná akcia na prašivé deky bola bohovská. Akurát ten koniec bol odfláknutý, akoby odstrihnutý, čo je škoda keď sa to už tak pekne rozbehlo. A efekty boli na úrovni, fakt dosť dobré. ()

berg.12

Jo, kvůli těm akcentům bych si to pustil klidně znovu, technický důstojník alias Čechov asi vede. Jinak se toho paroduje trochu moc (parodie na parodii může fungovat jen stěží) a stylem, že i pozdní Brooks by raději chodil kanálem. O to víc v kontrastu se skvělou technickou stránkou. Po předchozím souboji u "Manituovy boty" srovnávám tentokrát ve prospěch filmového svědomí. ()

• Film má k 1.1.2022 najlepší prvý "štartovací týždeň" ako čisto nemecký film v nemeckých kinách, kde si ho v 899 kinách prišlo pozrieť 3 434 809 divákov a zatiaľ ako jediný prekonal hranicu 3 miliónov divákov. S celkovou návštevnosťou 9 165 932 divákov sa jedná o 12. najnavštevovanejší nemecký film v nemeckých kinách. (Raccoon.city)