Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

Recenzie používateľa tsatsiki k tomuto seriálu (2)

Srdcerváči (2022)

Tak tohle bylo něco úžasného.Výborně napsané a dokonale zahrané.Ta neskutečná chemie mezi hlavními herci byla úžasná, věřil jsem jim každé slovo a gesto a věřil bych, že se do sebe skutečně zamilovali.Tohle se Netflixu neskutečně povedlo a za mě je to nejlepší seriál z jejich dílny, ale taky nejlepší seriál poslední doby.Za mě 100%, protože nemám, co bych jim vytknul. MOŽNÁ PO 2 SÉRII HODNOCENÍ SNÍŽÍM, ALE PRVNI ŘADA MĚ ZCELA NADCHLA.A co mě nejvíc bavilo, ta lidkost a přirozenost, která z tohoto seriálu čiší. A NAKONEC MUSÍM POCHVÁLIT DABING FILIPA VLASTNÍKA A JINDŘICHA ŽAMPY, TI SI S TĚMI ROLEMI, TAK VYHRÁLI,ŽE TO DOKRESLUJE SKVELÝ KULTURNÍ ZÁŽITEK, TO BUDOU JEDNOU SKVĚLÍ DABÉŘI A LEGENDY JAKO VLADIMÍR DLOUHÝ NEBO PAN FILIPOVSKÝ. ()

Série 2 (2023) (S02)

Načekal jsem se, ale dočkal jsem se. Úžasně napsané, ale ještě lépe zahrané. To je tak dokonale přirozené herectví, že jestli spolu Kit a Joe nespí spolu i v soukromí, tak nevím, ale prostě já visím na obrazovce a věřím jim každé slovo, i ostatním hercům.Za mě jednoduše nejlepší seriál o mladých a s gay tématikou.Rozhodně i za druhou sérii dávám 5*.A celý zážitek je umocněný dokonalým dabingem, před Filipem, Jindřichem a Danem smekám klobouk,  který nenosím. ()