Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

Recenzie používateľa Thalin k tomuto seriálu (2)

Srdcerváči (2022)

V rámci daného žánru a otázky coming outu je to určitě povedené. Místy lehce naivní a dětinské, ale postavám je taky kolem 15 a tak by to člověk taky měl vnímat očima zhruba stejně starého člověka. Třicátníkovi už to prostě přijde místy dětinské. Hlavně pak Charlie, který se neustále culí jak měsíček na hnoji a pak Tao, který se zase od prohloubení vztahu Nicka a Charlieho neustále chová jak dotčená školačka. Ale mimo tyhle dvě věci je to fajn jednohubka, která to téma rozhodně pojala dobře. ()

Série 2 (2023) (S02)

Na můj vkus je druhá řada moc přeslazená, naivní a miloučká. Zkrátka trošku moc sluníčková. To jednotlivě a obecně vzato nejsou špatné věci, ale asi bych si to víc užila, kdybych byla tak od patnáct let mladší. Po třicítce už tohle chování prostě nedokážu ocenit. První série na mě tak nepůsobila, ale tady to vnímám mnohem víc. Nick byl skvělý, ta postava je vyzrálá, vtipná a milá. O dost naivnější a poblouzněnější a dětinštější Charlie mi to trošku narušoval. Ale veliké plus, Tao si konečně ostříhal tu děsnou podkovu a fakt mu to sekne. ()