In from the Side

• USA In from the Side

Nový člen gay ragbyového týmu Mark (Alexander Lincoln), který žije v nefunkčním vztahu se svým přítelem, se zaplete s ostřílenějším hráčem Warrenem (Alexander King). Warren má však také dlouhodobý vztah se svým partnerem a spoluhráčem Johnem (Peter McPherson). Po vzájemném opileckém setkání prožívají Mark a Warren šestiměsíční aférku, kterou se oba snaží udržet v tajnosti před svými partnery a spoluhráči. Jak se ovšem tato nebezpečná hra začíná rozpadat, jejich nekrytá nevěra má dalekosáhlé následky... (Gaytitulky.info)

Arsenal83 odpad!

Buky režisér si film napísal, zrežíroval, nakameroval a možno pri tom aj masturboval, pretože dvaja bradáči sa v kuse olizujú, váľajú v posteli alebo fajčia na hajzloch, a to pre nezhýralého človeka nemusí byť kvalitné divadlo, ale skôr účinné dávidlo. Samozrejme, že do toho zakomponoval aj akože vzťahovo-tímovú drámu, aby boli nominácie na všetkých zvrátených festivaloch sveta. V podstate sa človek dozvie, že v Británii majú v rugby tímoch plno deviantov, ktorý si pri hádzaní šišatej lopty predstavujú, že tá lopta má presne taký tvar ako vajce včera vyhuleného kamoša. Celá dráma spočíva ale nakoniec v tom, že aj homosexuáli sa navzájom podvádzajú, čo je u nejpromiskuitnejšej časti populácie veruže prevratné odhalenie. Normálne že na Nobelovku. ()

Stanislaff

No, Zkrocená hora to není. Je to spíš gay scifi. Gay chlapi jsou promiskuitní, že by zrovna hráli rugby, se mi nezdá. Že by zrovna měly vousy a chovali se mužně, se mi také nezdá. A co se týká financí a vlastních bytů, tak to také prý hitparáda není. Dost jich žije samo ve svém stáří, když maminky již definitivně odešly a pánové si mohou pouštět pro zlepšení nálady, případně u pobrekávání u láhve laciného vína takovéto filmové fantasmagorie a snít o mladých svalnatých mužných sportovcích, kteří již nepřijdou, protože o starce nemají zájem. Takže film OK, ale selanka na druhou. To si popláčete, paní lékárníková 🤣🤣🤣 ()

Chen

Tradiční gay příběh z netradičního prostředí, respektive na první pohled netradičního, protože specificky ve Velké Británii je hned několik rugbyových gay týmů, takže to rozhodně není přitažené za vlasy. Je fajn, že gayové tentokrát nejsou prezentováni jako "křehotinky" a je nám ukázáno, že to mohou být dobří sportovci. ()

Narya89

SPOILER ALERT: Nemám ráda sportovní filmy a rugby se mi spíš nelíbí svojí agresivitou, proto jsem se k tomuhle filmu dostala spíše náhodou a moc jsem od něj nečekala. Nicméně musím říct, že ani ty sportovní sekvence nebyly nudné a hlavně mě celý snímek prostě bavil, protože stál na neuvěřitelně fungující chemii mezi dvěma hlavními aktéry. Ano, dost věcí zůstalo nevyřčených a nevysvětlených a ten konec mě zklamal, ale takový je real life že? Vztahy málokdy dopadnou tak, jak na začátku myslíme a doufáme. Proto je dobré mít v životě i další pilíře, mimo vztah, které nás podrží v případě, že jeden se zhroutí. Třeba sport, nebo kamarády, jak se podařilo zde zdařile demonstrovat. ()

Skeksis odpad!

Hairy Everywhere and Asshole Production presenting V riti zboku. Aha, konečne som pochopila najdebilnejšiu hru v histórii ľudstva - ragby. Členovia družstva musia byť gayovia a mrdať minimálne jedného člena z tímu. Inak by to asi nefungovalo. A okrem behania po trávniku s nejakou podivnou loptou, ktorá vyzerá ako obrý čípok do riti v tom vlastne nič viac nevidím. ()

• Režisér Matt Carter pred natočením filmu hrával v Británii inkluzívne gay rugby. (Arsenal83)
  • Film bol v roku 2022 vybraný na mnohých LGBT festivaloch, vrátane oficiálneho výberu Daytonského LGBT filmového festivalu, ďalej na festivale Outfilm Poznań v Poľsku, na hongkongskom Lesbian & Gay Film Festivale a LGBT Film Festivale v Toronte. (Arsenal83)
  • Film bol čiastočne financovaný pomocou modelu crowdfunding. (Arsenal83)