Step Into... The Movies

(relácia)

Tsuki

Pokud vás baví sledovat ikonická filmová taneční čísla a zajímalo by vás jejich nové provedení, pak je tento speciální jednodílný pořad pro vás. „Propojováky“ mezi samotnými tanečními čísly tam byly jen tak, aby se neřeklo a aby to mělo formu uceleného pořadu, ale na druhou stranu, Julianne Hough a její bratr Derek, kteří se nejen angažují v samotných tancích, ale zároveň pořadem provázejí, jsou docela sympaťáci…takže ty vsuvky vlastně tolik nevadily. V pořadu se kromě těchto dvou objeví i další multi-talentovaní tanečníci/herci/zpěváci, například Ariana DeBose, která se poměrně čerstvě zapsala do povědomí diváků svým famózním ztvárněním Anity v novém West Side Story, za což získala Oscara. Za mě byla radost sledovat, jak se v tomto pořadu sešla taková spousta talentovaných tanečníků a performerů (nemluvě o tom, že se pořadem mihnou i někteří režiséři či choreografové původních děl) a spolu takto realizovali několik kultovních tanečních čísel. Čišela z toho velká dávka energie a zápalu, a i když mě to u tohoto typu pořadu překvapilo, na konci jsem se přistihla, jak jsem z toho všeho upřímně dojatá. To je holt síla nefalšované lásky k tanci a umění, která z toho vyzařovala. ~(4,0)~ ()

Teachman

Tento televizní pořad se zaměřil na slavná muzikálová čísla a představil zákulisí jejich vzniku. Je vhodný do hodiny hudební výchovy. ()