Candy Montgomeryová je žena v domácnosti a matka z roku 1980, ktorá robila všetko správne - dobrý manžel, dve deti, pekný dom, dokonca aj starostlivé plánovanie a malé prehrešky - ale keď sa v nej nahromadí tlak z prispôsobovania sa, jej činy kričia po troche slobody. Kým jej niekto nepovie, aby mlčala. So smrteľnými následkami. (Disney+)

M.i.k.e

další minisérie těžící inspiraci z prakticky nevyčerpatelné studnice reálných zločinů a i když má Candy fajn herce a celkem solidní atmosféru přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, tak by jí mnohem víc slušel celovečerní formát. Opravdu zajímavé jsou totiž pouze první a poslední epizoda a ty zbylé tři jsou vícmeméně jen vata, která by se dala v pohodě smrsknout do jednoho dílu...60% ()

petikacka

Šla jsem do toho jako tabula rasa a jsem hooodně překvapená, mile. Jak už ze samotného příběhu, tak ve stylu vyprávění pozpátku ( to mi přišlo hodně osvěžující a dramatičtější) a v neposlední řadě herecké výkony 4 hlavních herců, ale úpa nejvíc Jessicy Biel a na tečku mezi oči aspirující Melanii Lynskey. Pa...rá...da. Teď si dám ještě ten druhý seroš vo tom samym a uvidím co se stane :-) Za mě příjemně překvapených 85% ()

imarvin

Nemůžu si pomoc, ale nepřestává mě fascinovat, čeho je někdy člověk schopen. Kde se v lidech bere síla někoho zabít? Jak nás okolí ovlivňuje v tom, jací jsme? Proč všichni něco předstírají a dělají ze sebe něco jiného, než jsou? A jak to všechno působí na psychiku člověka? Další pohled do hlavy vraha, který celou dobu skvěle odkrýval cestu ke smrti. Skvělé herecké výkony byli jen další skvěle zapadající součástka. Jen ten konec ve mně zanechal nějakou nepříjemnou pachuť a chybějící pátou hvězdu. ()

BarbarellaHa

Já teda čekala mnohem větší pecku, tohle byl takovej průměr prdu. Ale musí se uznat, že takhle se sekyrkou by to chtěla umět nejedna cérena a poslední díl byl pěkně ukázanej! Jo a Justin Timberlake je slizáček k nepoznání, takže pro jeho pipiňácký fanynky asi jasná volba! Jo a stejně si myslim, že to byla pěkná svině🐷 ()

oiuoiu

Úžasně jsem si to užila. Čtu zde komentáře ve smyslu, že by byla série lepší jenom jako celovečerní film - za mne tedy ani náhodou. Jsem ráda za veškerý čas, který byl věnován hlavním hrdinkám a jejich otravným životům texaských předměstských mamin. Život otravných texaských strejců taky perfektní. Paráda! ()

Mys hrůzy dostane seriálovou verzi

Mys hrůzy dostane seriálovou verzi

24.11.2023

V roce 1962 vznikl dnes již klasický americký thriller Mys hrůzy podle předlohy „The Executioners“ spisovatele Johna D. MacDonalda z roku 1957 (u nás vydané pod titulem „Mys strachu“). V příběhu o… (viac)