Návrat do vesmíru

• USA Return to Space

Elon Musk a inženýři ze SpaceX mají za úkol dostat astronauty NASA zpátky na Mezinárodní vesmírnou stanici. Revoluce v cestování do vesmíru je tady! (Netflix)

swenyx

Jako milovník dokumentů jsem se tady našel. Je krásný vidět jak se technika posouvá dopředu a jsme schopný používat rakety opakovaně. Muskovu snu o obydlení Marsu moc fandím a doufám že se to splní. Netflix dokumenty prostě jedou a tohle je jeden z těch top. 4/5 ()

nikhaj

Vzdy sa da nieco lepsie. Ale co je uz lepsie ako funkcna raketa do vesmiru? Zabery ktore som doteraz nevidel ani v zivych prenosoch. Vystup do vesmiru, 28 000km/h na iss , doking undocking. Mňamka tesim sa z takychto dokumentov a na dalšie prip. o konkurencii ()

argus123

Elon je borec. Vizionar 21.storočia, a je super že sa ludia ako on ešte rodia. Iba vďaka nemu je zvýšeny zaujem o dobývanie vesmíru, on odštartoval sukromne startupy kde si sukromne spoločnosti stavaju vlastne kozmicke rakety, on vyšlapal chodníček po ktorom teraz další jeho následovníci chodia. Treba mu držať iba palce. A komunistov ako bart_ ignorovať, zosmiešňovať, argumentačne likvidovať, jedinou brzdou vývoja bol a bude komunizmus. Ak toto čítaš ty smrad rudý v diskusií som ti zanechal pozdrav barte :D Ty vidiš Elona ako egocentrickýho bambilionáře, ja vidim komunistu ktoreho treba vyhodiť z helikoptéry ! :D ()