Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 7 (2002) (séria)
Réžia:
Aljoscha WestermannScenár:
Manfred KosmannKamera:
Oliver JakobHrajú:
Hermann Toelcke, Herbert Trattnigg, Falk-Willy Wild, Patricia Schäfer, François Smesny, Gunda Ebert, Marlies Engel, Uwe Karpa, Anja Topf, Laura Osswald, Nadja Engel, Matthias Scherwenikas (viac)Hrajú
Hermann Toelcke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Herbert Trattnigg
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Inspektor Taggart (1983) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Falk-Willy Wild
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Patricia Schäfer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
François Smesny
Francúzsko
Najlepšie seriály:
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Gunda Ebert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Marlies Engel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Anja Topf
Rakúsko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Laura Osswald
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nadja Engel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Matthias Scherwenikas
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Ernst-Georg Schwill
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ulrich Faulhaber
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ina Balint
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra-Motocops (2000) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Silvan-Pierre Leirich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Angelika Perdelwitz
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Uta Delbridge
Najlepšie seriály:
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Tristano Casanova
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Peter Rappenglück
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)