Za hranicí

• USA Outer Range
Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2022–2024), 13 h 4 min (Minutáž: 42–62 min)

Forrestovi

Šlo to od desíti k pěti, resp. od 3 hvězd k odpadu. Seriál nabízí zajímavou myšlenku, to je ale vše. Jinak se na to moc koukat nedá a při mnohých scénách jsem si říkala: „Co je tohle do pr….kenný vohrady zase za úlet?“. Co ty rádoby „psychologické scény“, ještě k tomu divně kamerou nasnímané? Navíc co postava, to prazvláštní individuum, jehož/jejíž myšlenkové pochody by nerozlouskl ani Sigmund Freud. Upřímně pochybuju, že jim rozumějí samotní scénáristé, protože jsou všichni naši hrdinové od půlky série prostě nevěrohodní. A na vrchní sektářku Autumn se dalo koukat max. první 2 díly. Pak už byla protivná jak tři osiny v zadku. Navíc vše důležité, dá -li se tak označit nějaký děj Outer Range, se odehrávalo vždy v závěrečných 5-ti minutách každého dílu, což mi připomíná příšerný nešvar telenovel. A třešničkou na tomhle zkaženým dortu,  který by i pejsek s kočičkou upekly lépe, byla ta nepasující a casto až přehnaně dramatická hudba. Je mi úplně jedno, jak tohle dopadne. Druhou a případnou další sérii (proboha jen to ne!) určitě vynechám. PS (spoilery!): Proboha proč Royal házel mrtvolu do té díry, když přece věděl, že ta díra mrtvolu časem vrátí zpět?! ()

rostsoft

Je to celý zmatený a divně natočený, každopádně jsem se u toho pěkně nudil, a co se týče konce? Ten byl fakt eňoňuňo! Asi bude snaha o další sérii. Děkuji, ale té se fakt nezúčastním. ()