Mistr amatér

• USA Master of None
USA, (2015–2021), 13 h 25 min (Minutáž: 20–58 min)

Tvorcovia:

Aziz Ansari, Alan Yang

Aziz Ansari, Eric Wareheim, Noël Wells, Lena Waithe, H. Jon Benjamin, Kelvin Yu, Alessandra Mastronardi, Shoukath Ansari, Fatima Ansari, Bobby Cannavale (viac)

Uznávaný seriál, ve kterém herec Dev a jeho dětská parťačka Denise řeší s všelijakými kamarády lásku, práci, společenské poměry a spoustu dalších věcí. (Netflix)

Raziel_cz

Slabý odvar Louieho s Tomem Haverfordem z Parks and Recreation a jeho kamarády, co neumí moc dobře hrát. Nahoru to táhnou poslední dvě epizody, jinak neurazí, nenadchne. Pro zábavnějšího Ansariho doporučuju Buried Alive. ()

Chilly00

Tak je jasný, že kdyby nebylo Azize, tak by byl seriál jen dalším tlacháním o životě singles. Díky němu a jeho rodičům (opravdoví rodiče Azize) to dostává jiný, vtipnější rozměr. Mně je prostě osoba Azize strašně sympatická a humor na mě působí nenuceně, nekřečovitě. Stejně skvělé jako jeho stand up shows. ()

Zuzyzss

Příjemné a zábavné. Moc oceňuji komentář ohledně rasismu v médiích a o feminismu. Ke konci to pro mě ztratilo šťávu kvůli romantickému vztahu, který se stal středem seriálu a který se mi zdál opravdu nudný a ničím neoriginální. Kvůli tomu nemůžu dát 4. ()

Stuart6

Trapný pokus o Big Bang s poučením. Opravdu jsem se nezasmál ani jednou. Moralizující seriál o tom, jak by jste se správně měli chovat, aby to bylo v souladu s dnešní dobou, kdy všichni milují všechny. ()

kolly13

Prvoplánově multirasové až nesnesitelně snažící se jít po hraně korektnosti. Nesnáším tyto typy, městské kecy a moderní tlak na humor. ()

sitmin

I když je to trochu artsy fartsy, ztotožňuju se s Ansariho myšlenkovými pochody a sem tam to bylo i vtipné. Úplná řachanda to ani být neměla, bych řekl... Je to hodně podobné Louiemu, který ale bývá vtipnější a produkčně a filmařsky na vyšší úrovni, ale od relativně mladého a scénáristicky ne příliš zkušeného Ansariho toto v první sezóně asi čekat nemůžeme. Je kam zlepšovat, ale 75%. ()

Prokop23

Master of None nepokrytě, nestydatě, a s notnou dávkou sebeironie, vytěžuje kulturní stereotypy na maximum. Humor je... velmi inteligentní. Většinu času. To samozřejmě potěší a divákovi, kterého pobaví, dá trochu toho pocitu výjimečnosti....tohle prostě většina pupkatej pepíků a fousatej artově kúlovních a ve svých kulichách cultovních maníků nemohla pochopit, i když je to těm prvním šumák (seriál není typickým příkladem mainstreamu) a ti druzí by to přiznali leda tak se svýma švestkama v hydraulickém lisu. A tak se vezeme na pohodové lince hlodů, prokládaných návštěvami kaváren, restaurací, diskoték, barů, koncertů a podobných krás, zkrátka honbou za dolce vita v indickém vydání alá je mi 30, ale rozhodně nejsem starej. A co závěrem? Poslední dva díly jsou trošku urychlovač částic (těch mozkových) zpátky do reality (od tvůrců pěkná podpásovka). Kocovina... Každopádně, ten film The Sickenning bych fakt i rád v reálu viděl, myslím, že by byl nepřekonatelný marketingový tah, prodávat lístky spolu s trochou kvalitního matroše s instrukcí "užij během úvodních reklam". Vlastně takový coming soon zlepšovák, který by dal tomu filmu, a vlastně i mnoha jiným, nečekaný nový rozměr. A po závěru? Musím uznat, že etnický Ind a Američan naturalizované druhé generace by mohl velmi perlit v Itálii při výuce toho, jakže se dělá ona pásta. Neočekávám a ani bych si na to nevsadil, ale doufám, že sám tvůrce pobral trochu soudnosti, hrdosti a vychytralosti, a vůbec všech těch čupr Ghándíovských vlastností, a nebude trvat na natáčení další série. Páč, proč kazit a přidávat k tomu co bylo fajn a fungovalo? ... vím, peníze...ale nechte mě ještě chvíli snít. Dávám za 4****. ()

Petrval

Master of None není u nás až tak známý seriál, stejně jako její hlavní představitel Aziz Ansari. Pohodová jistkřící komedie zabývající se problémy dnešní doby od rodičovství po úctu ke starším lidem se excelentním humorem hlavního hrdiny doplněná ostatními kolem něj. Za mně super a těším se na další sezónu. PS: Pokud se Vám zamlouvá humor Anziz Ansariho doporučují shlédnout jeho kousavé stand-upy. ()