Percy Jackson sa vydáva na nebezpečnú výpravu. Na svojej ceste naprieč Amerikou musí premôcť obludy a prekabátiť bohov, aby priniesol späť Diov majstrovský blesk a zabránil vypuknutiu vojny. Po smrti jeho matky sa Percy ocitne v Tábore polokrvných, v útočisku pre detských polobohov. Keď zistí, že aj on je poloboh, musí sa počas riskantnej cesty do podsvetia plného nepriateľov vyrovnať so svojím pôvodom a dokázať svoje schopnosti. S pomocou svojich kamarátov Annabeth a Grovera sa Percy na ceste priblíži k odpovediam, ktoré hľadá: ako zapadnúť do sveta, kde sa cíti nesvoj, či ešte niekedy uvidí svoju matku a či vôbec zistí, kým je mu súdené sa stať. (Disney+)

Recenzie používateľa Bozvav k tomuto seriálu (5)

Percy Jackson a bohovia Olympu (2023)

V podstatě zatím to stejné, co ve filmu, jen s mnohem méně charismatickými herci, tempo je pomalé a efekty spíše směšné, než zábavné. Chápu, že se tvůrci drží knižní předlohy, ale prozatím za mne vcelku zbytečný počin. Bohové vypadají dost zoufale. Percy jako jediný, je docela sympaťák. Za mne slabší a dětštější než film, takový průměr průměru. ()

Z ničoho nič vyparím učiteľku matematiky (2023) (S01E01)

V podstatě zatím to stejné, co ve filmu, jen s mnohem méně charismatickými herci, tempo je pomalé a efekty spíše směšné, než zábavné. Chápu, že se tvůrci drží knižní předlohy, ale prozatím za mne vcelku zbytečný počin. Percy jako jediný je docela sympaťák. ()

Stávam sa najvyšším vládcom kúpeľne (2023) (S01E02)

Možná, kdyby mi bylo deset, byla bych nadšená. Takto se spíše nudím, za mne film pořád lepší i když se nedržel předlohy. Cheirón děsně nesympatický valach, Dionýsos vypadá jak obstarožní rocker  a celé ke to takové plytké, nevýrazné. ()

Skáčem v ústrety smrti (2024) (S01E04)

Čtvrtá epizoda se svezla na stejné vlně, jako ta třetí.  Jen přemýšlím, že pokud budou chtít tvůrci v každé epizodě představit jednu mýtickou bytost, bude z toho telenovela o 200 dílech. ()

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)