Veganka na útěku

• USA Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.
USA, 2022, 3 h 29 min (Minutáž: 44–61 min)

Proslulá majitelka veganské restaurace se provdá za záhadného muže, který prý dokáže zařídit, aby její pes nikdy neumřel. Pak se jí ale život začne vymykat z rukou. (Netflix)

redsparrow

Nejlíp a přesně to tu shrnula Gigulina. Námět zajímavej, ale dokument špatnej. To že ženská lže musí bejt jasný snad každýmu kdo má hlavu. To nejdůležitější jsme se nedozvěděli. ()

EnnyBerry

Kterak se krásná, vzdělaná, úspěšná holka, kterou balí Alec Baldwin, zamiluje do tlustého rozvedeného gamblera, vyznavače junk food. Toxický vztah, manipulátor a vyhořelá troska. A pak nemaj mít vegani špatnou pověst 🙄. Dokument bohužel prozradil o manipulátorovi velmi velmi málo. ()

monika.lavri

Byla jsem v životě taky mnohdy naivní, dělala ze sebe blbku, jen abych byla milována, ale naštěstí jsem vždy měla hranici a přes to nejel vlak. A tak i já, se svou naivní povahou, věřící v dobro v lidech, si kladu otázku, jak může úspěšná žena naletnout takovému psychopatovi? Úplně mu to sálá z očí a dnes bych se již těmto "tajemným" typům rovnou smála, až bych se za břicho popadala. Je jich všude dost, tuhle voják, tuhle doktor, agent a loví ženy, kde se dá, hlavně ty osamělé, mnohdy nehezké, které když osloví fešák, cizinec, s kariérou..., je vymalováno. Ženy neblbněte, nevěřte nikdy nikomu, kdo z vás chce tahat peníze. Naší hrdinky z tohoto dokumentu nelituji, co je moc je moc a neomlouvá ho ani láska. Nechat takto se sebou zacházet, nechat si líbit takové chování..., kroutila jsem hlavou. Byla bych ráda, kdyby se také konečně někdo začal zabývat psychopaty a sociopaty, jsou to lidé bez skruoulí, ničící psychicky hodně lidí, rozkládající zdravé jádro společnosti. O těchto lidech by se to minimálně mělo uvádět v jejich zdravotních záznamech, poté by bylo řešení těchto kauz podstatně rychlejší. ()

Monika95

Příšerný, mně přijde, že už budou natáčet dokument o kdejakým ho*ně. Ženská je padlá na hlavu, stejně jako ten dacan. Přijde mně, že i ona trošku teda lže, protože takhle pitomej snad nikdo být nemůže. Katastrofa. Tenhle "příběh" by se dal shrnout na A4 do bulváru. ()

Gigulina

Nikdo (a uz vubec ne tenhle dokument) mi nenakeca, ze ta pani si nenese svuj podil viny. Nemyslim si, ze by byla az tak hloupa, proste jen lze. Myslela si, ze klofla bohace co za ni cvakne dluh u investora a tak se rychle vdala, ale ejhle, z pana Foxe (jak prihodne jmeno v tomto pripade) se vyklubal hustler a gambler. Nevim co si jako myslela, ze se stane kdyz postupne tunelovala svou vlastni restauraci.. Pobavilo me, ze si pamatuje veskery detail, kdy ji co rekl, jak se u toho tvaril.. pak ale dostane sem tam otazku, ktera by ji mohla jen trochu usvedcit a ona si zrovna ten moment nevybavuje nebo nepamatuje :) je to strastne dlouhy, uplne zbytecne, dve hodiny (na to aby ze sebe delala chudinku) by bohate stacily. Uplne nejvic me pobavil zaver - “proc jste chtela natocit tento dokument?” “Nevim, asi jsem si chtela utridit myslenky” no leda prd, za natoceni dostala penize a jelikoz ji nikdo neda uz ani petnik, tak to pro ni bylo nejsnadnejsi forma vydelku. Nejspis si teda k tomu chtela ocistit jmeno a doufala, ze ji cela Amerika odpusti. ()

somme

Tohle bych nesvadla na blondyny, jen na slabsi duse(coz neodsuzuju)... Furt k tomu mam otazky, ktere nebyly receny.. No nic, najdu cvaldu co rekne, ze krysa v my skrini bude vecna a dam mu majland....Pak uvidite ()

Radovan.Long

"Lidská blbost" teď na Netflixu táhne... Neuvěřitelný hajzl a neuvěřitelná blbka...Bylo by mi jí i líto ale říkám si že to z její strany taky bude dost přikrášlené! ()