Ruby záchranářka

• USA Rescued by Ruby

Policista si chce splnit velký sen a dostat se mezi elitní psovody. Spojí proto síly s chytrou, ale trochu divokou fenkou Ruby z útulku. (Netflix)

Marze

Pribeh o hrdinskem psovi zalozeny na skutecne udalosti. Urcite to neni dokonaly ci hluboky film. Ale jestlize mate radi psy, nemel by chybet na vasem seznamu. Je to znacka Hallmark, tak si muzete pripravit kapesnicek, ale pristihnete se i pri usmevu. V tomto svete jasnych barev neni nic desiveho, prestoze vime, ze je zde par mrtvol. ()

Stanislaus

Snímek Ruby záchranářka v podstatě nijak nevybočuje z řady jemu podobných filmů, snad jen tím, že i když má psí hrdinku, nesnaží se okatě hrát na city. Obsahově i formálně se jedná o televizní film na právě jedno zhlédnutí, nicméně je odvyprávěn milým způsobem. Divák tak sleduje příběh policisty a psa, kteří si vlastně navzájem zachránili život - a to bez zbytečného patosu ze strany tvůrců. ()

Lacike

Ďalší nepodarok z Netflixu, ktorý zabaví tak maximálne deti so slabosťou pre psov. Produkčne to vyzerá lacne jak Hallmarkovské produkcie a postavy sa správajú roztomilo debilne jak v seriáloch na Disney Channel. Celý film nemotorný hrdina - policajt, cvičí psa, ktorý si robí čo chce, aby v závere vďaka nemu vyriešil kratučkú malú šlamastiku a všetci boli až do ďalšieho dielu, ktorý je už určite na ceste. Takže celkovo nuda. 4/10. ()

Malarkey

Pravda, nic objevného. Příběhů z americké K9 grupy tu už pár bylo. Když se to ale vezme za dobrý konec provazu, nemůže to dopadnout špatně. Milá rodinná záležitost, u které mě až překvapilo, jak se na ní hezky koukalo. Ano, je to Hallmark styl, ale je to neskutečně příjemný Hallmark styl a když by byly rodinné filmy jenom s takovou náladou a atmosférou, tak se vůbec zlobit nebudu. Čtvrtou hvězdu navíc přidal závěr filmu + závěrečné titulky dokazující, že zde se čerpalo ze skutečnosti. A ještě se pomohlo dobré věci. Ruby je velká hrdinka. ()

ondraondra

Většinou nevyhledávám filmy tohohle rázu a kdyby hlavní roli neztvárnil představitel seriálového Flashe, ani by mě nenapadlo si to pustit. Čekal jsem strašný kýč a ždímání emocí, ale kupodivu jsem se docela bavil a i přesto, že se jedná o průměrnou záležitost, tak jsem si tenhle oddychový snímek užil. Příběh o neposlušném psovi sice není nijak převratný, ale je zajímavější, než se na první pohled zdá a dokonce se dočkáme i nějaké té napínavé policejní akce. Grant Gustin je sympaťák a ukazuje, že umí hrát i bez červeného kostýmu, takže doufám, že ho v budoucnosti uvidíme ve více filmech. Pokud máte chuť na něco nenáročného, tak s chutí do toho. 6/10. ()