Obchodní návrh

• Južná Kórea A Business Proposal (viac)
Južná Kórea, 2022, 12 h 2 min (Minutáž: 60–61 min)

Ha-ri se přestrojí za svoji kámošku a vyrazí místo ní na rande naslepo. Chce nápadníka odradit, ale zjistí, že je to její šéf. A ten ji navíc požádá o ruku. (Netflix)

RhiannonEsme

Já prostě miluju toho archeopteryxe! Zvlášť toho s tím srdíčkem. Ale vážně, jestli Samsung vyrobí telefon s takovou 3D animací, vyhrabu úspory a budu první, kdo si ho koupí :D! Nasmála jsem se u každého dílu, což u takového depresáka, jako já, je co říci. Klišé mi nevadila. Všechno už bylo stejně natočeno a ženské sny se moc nemění. Škoda, že takoví dokonalí ředitelé a dokonalí tajemníci neběhají tam venku. Ultimate comfort series with proper eye candy for days when you are feeeling blue. ()

instant

Feel good seriál kde od začátku je jasné jak bude vše probíhat, koho je jaká role, ale přesto je příjemné na to koukat a nechat se bavit. Místy je to docela i vtipné místy je to strašně dojímavé. ()

Karmel

No ano, je to výstavní červená knihovna plná klišé, ale tak nějak...skvěle natočená. Ze svého žánru si dělají legraci, ale s nadhledem a vkusně. Takže jsem tomu propadla. Hlavním tématem jsou romantické vztahy na pozadí velké firmy (klišé), která vyrábí.. počkej si na to….hotovky v krabičkách! (vtipné). Hlavní hrdina je klasicky: geniální, vyrovnaný a dokonalý CEO, který ale jedná velmi racionálně a v lásce pak i dospěle. Ona je dříč a střelená, ale taktéž, když jí dojde, že je to láska, tak to zbytečně nenatahuje a jedná realisticky. Milostný několikaúhelník, osudovost a korejský humor obsažen, ale ve snesitelném množství. Chemie milostná i přátelská mezi všemi fungovala tak jak měla. A nemůžu zapomenout na archeopteryxe! Bomba nápad, který se prolíná celým seriálem, a to v typicky korejském hravém módu (co oni tam všechno s tím praptákem nevymysleli :-D). A Ahn Hyo-seop je tomu archeopteryxovi vážně podobný! (Hm, kladu si otázku, jestli ta podobnost nebyla důležitým kritériem při castingu na hlavní mužskou roli :-D ). Kim Se-jeong zase měla možnost uplatnit svůj komediální talent, užívala si to, naštěstí pod citlivým režisérským vedením (např. na rozdíl od Whats wrong with secretary Kim, kde byla úděsná). Hudba je skvělá, moc ráda se k ní vracím. Seriálu také prospěla celková délka, na K-drama pouze 12 dílů. Žádné zbytečné odbočky, děj se posouvá svižně vpřed. Prostě positive vibes a dost jsem se i nasmála, což se mi u romcom moc nestává. ()

skorpik42

Seriál zaraďujem medzi moje obľúbené a určite ho pozriem ešte raz. Konečne som sa stretla v seriály so situáciou, že mi tam nikto herecky nevadil, všetci boli pekne herecky vyrovnaní, každý podáva skvelý výkon. Veľkým + hodnotím aj 12 dielov, žiadne zbytočné naťahovanie, všetko krásne plynie. Mam z neho príjemný pocit na duši. ()

SmileSun

Pokud si chcete oddychnout od běžných denních starostí a fakt se dost zasmát, tak tento seriál můžu vřele doporučit. Už jsem se dlouho tak nepobavila jako u tohoto příběhu 🤣 O většinu vtipných scének se postarala Se-jeong Kim, obzvlášť na začátku, kdy se snaží odradit Hyo-Soep Ahna. Vtipnost těchto scén ještě víc podtrhují „animákovské“ zvuky 😎 ()

Jankaxx

Tohle byla jedna z mých prvních korejskych romantických komedii a fakt jsem se pobavila. Oba hlavní hrdinové vtipni a roztomilí. ()