Larky

Další naprosto standartní ecchi a harém s velkou porcí fanservicu...Pokud máte v Anime už něco nadíváno (či v Manze načteno), tak jste se s ecchi už nejspíš setkali (a pokud ne, nalepte si na čelo nálepku Lucky Guy a mějte dál takhle šťastnou ruku při výběru seriálů) a Maken-ki! je jeho obyčejným zástupcem. Není to úplně tak, že bych tenhle žánr nesnášel, jenom mě jeho šablonovist nebaví...zjednodušeně by se dalo říci, že stačí vidět jedno ecchi a můžete si být jistí, že dalších 50 seriálů je prakticky stejných, jenom se jinde odehrávají a mají jiné postavy, ale chování těch postav, děj atd, je povětšinou stejný...vyjímky pochopitelně existují, ale není jich mnoho...bohužel. Základní devízou jak Maken-ki!, tak kvanta dalších podobných seriálů jsou krásné holčiny a spousta záběrů na jejích intimní partie, což uznávám má rozhodně něco do sebe, jenže by to chtělo něco k tomu. Něco, co by seriál posunovalo taky jinam, než jen do sféry úchylných jednohubek a prezentace sexy těl středoškolských děv...ostatně od tohoto všeho tu máme Hentai u kterého na spoustu serií absolutně nedám dopustit. Maken-ki! nikam nic neposunuje, má normálně úchylného hlavního hrdinu, nějakou tu tsundere, spoustu scén, kdy se hlavní hrdina potká z pěstí nebo nohou hlavních hrdinek, protože udělal něco úchylného, nepříjdete ani o ruku na koze či v rozkroku. Pokud vám tohle stačí ke kvalitní zábavě a k tomu, abyste s klidným svědomím mohli těch pár hodin Maken-ki! věnovat radši, než nějakému třeba i kultovnímu nebo skvěle hodnocenému anime, je to jen na vás (a nic proti vám). Osobně mám ale k celému odvětví echi spíše negativní postoj a stejně tak k Maken-ki! - Slabé 2*. ()

Subjektiv

Byla jednou jedna prsa, zadek a stydké pysky. Kdyby jedna. Spousty jich byly. Ty spousty ňader, pysků a zadků se hrozně styděly a tak se oblékly do kalhotek, podprsenek a punčoch. Ale pořád chtěly být vidět! Přitiskly si tedy kalhotky a podprsenky na sebe co nejtěsněji, aby daly vyniknout svým obrysům a vsávaly kusy látek hluboko mezi své dvě poloviny. Kvůli pohybu si opatřily nohy, kvůli mluvení hlavy a kvůli boji o místo před objektivem ruce. A pak natočily seriál Maken-ki! +++++ Maken-ki se nás snaží jakoby přesvědčit, že dívky dnešní doby se umí poprat o své místo na slunci a vyrovnat se mužům, čehož dosahují skrze ovládání jakýchsi mystických sil. Nepříliš hluboko pod povrchem však ukazuje ženy jako ryze sexuální objekty, na kterých krom koz a vagíny nezbývá mnoho zajímavého. Uvnitř se ukazují být hloupými, zranitelnými a nakonec potřebují především spolehlivého chlapa, který ovšem nepotřebuje je. Vždyť mu ze života dělají peklo a působí zmatek nad zmatek. Překvapivě je to především on, kým netříská touha se s nějakou tou holkou vyspat, ačkoliv mu všechny, jak se na harémovku bohužel sluší, nadbíhají. On však trumberovsky odmítá to, co by se v reálu odmítalo velmi těžko. Mám tušení, že v závěru se ukáže dívkám nutnost opření se o mužskou sílu a rozhodnost. +++++ O směs porna-neporna, vtipů z čtvrté cenové a nudných bojů, ve kterých jde především o likvidaci a nadzvedávání částí garderóby nestojím. Konec po třetím díle. Nehodnoceno, dojem mezi * a **. ()

adamulefa

Ó bože tak tupé... Nedokážem to pozerať bez facepalmovania. Ale aspoň sa je na čo pozerať a nie je to nuda. Pridávam malé bezvýznamné plus za homege K Ranme 1/2 v 4 epizóde i keď je zas divné odkazovať na oveľa lepší seriál, ktorý by ste mali radšej pozerať. ()

DaweForeman

Tak trochu pochybuju o tomhle anime. Tohle opravdu není o příběhu, protože ten je tam jaksi téměř nulový a běží na pozadí. Pořádně člověk neví, co se tam děje a proč se to děje, nic není pořádně vysvětleno. Hlavním úmyslem je ukázat co nejvíce fanservisu v podobě gigantických prs ve všech možných provedeních, kalhotek a různých dalších poloh (Ne, že bych nebyl na ecchi, ale naprosto nechápu, co mají Japonci pořád s těmahle přehnanýma prsama - to už není moc přitažlivé, spíše naopak. Samozřejmě nemusím ani zmiňovat, že bojový styl a obří prsa je trochu fyzicky nemožný paradox.). Nemusím ani zmiňovat naprosto nesnesitelného hlavního hrdinu, který má zase trochu přitažené za vlasy ideály a velice pokřivenou úchylnou povahu. Musím ale uznat, že to má docela pěknou animaci a celkem přijatelnou hudbu. I když je to naprostá blbost, člověk to shlédne, aby se přece jenom trochu pokochal, ale vracet se k tomu už asi nebude. ()