Maken-ki!

• Japonsko マケン姫っ! (viac)
Japonsko, (2011–2014), 9 h (Minutáž: 24–25 min)

Predloha:

Hiromicu Takeda (komiks)

Naoko Sugiura, Gó Inoue, Juki Macuoka, Kumiko Nakane, Noriko Šitaja, Minoru Hirota, Saeko Zógó, Takeši Marujama, Iori Nomizu, Marie Mijake, Júiči Išigami (viac)

Recenzie používateľa DaweForeman k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2011) (S01)

Tak trochu pochybuju o tomhle anime. Tohle opravdu není o příběhu, protože ten je tam jaksi téměř nulový a běží na pozadí. Pořádně člověk neví, co se tam děje a proč se to děje, nic není pořádně vysvětleno. Hlavním úmyslem je ukázat co nejvíce fanservisu v podobě gigantických prs ve všech možných provedeních, kalhotek a různých dalších poloh (Ne, že bych nebyl na ecchi, ale naprosto nechápu, co mají Japonci pořád s těmahle přehnanýma prsama - to už není moc přitažlivé, spíše naopak. Samozřejmě nemusím ani zmiňovat, že bojový styl a obří prsa je trochu fyzicky nemožný paradox.). Nemusím ani zmiňovat naprosto nesnesitelného hlavního hrdinu, který má zase trochu přitažené za vlasy ideály a velice pokřivenou úchylnou povahu. Musím ale uznat, že to má docela pěknou animaci a celkem přijatelnou hudbu. I když je to naprostá blbost, člověk to shlédne, aby se přece jenom trochu pokochal, ale vracet se k tomu už asi nebude. ()

Two (2014) (S02) odpad!

Na tomhle je nádherně vidět, že i když má člověk ecchi prvek, tak ten samotný nestačí. V tomhle případě příběh hentaie vychází ještě lépe, než tohle. Když pominu desátý díl, tak příběh je tu nulový. Spíše mi to připadá, jako kdyby si autor snažil zfilmovat svoje vlastní choutky a mohl... Dejme tomu, že sem tam to mělo úsměvnou chvíli, ale to je tak vše. Všechny neduhy předchozí série to převzalo a přidalo ještě nějaký navíc. ()