Bolestně vtipné, srdcervoucí a upřímné - vítejte ve zvláštním světě porodního oddělení britské Národní zdravotní služby! Ben Whishaw hraje hlavní roli v tomto drsném, zábavném, někdy až morbidně humorném seriálu natočeném podle deníku lékaře Adama Kaye. (HBO Max)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (8)

Tohle bude bolet (2022)

Britský vhled do medicinského prostředí se špetkou sarkasmu a hrstí deprese. Výborní herci, kousavé poznatky a zejména krásně představené postavy, kde byste polovinu nejraději odpravili, páč jsou a příliš věrnou ukázkou povah, které denně potkáváte. Fanoušci Bojacka Horsemana by mohli zpozornět, tohle se nese v podobném duchu. ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

Dost vtahující ukázka života jednoho doktora na Gynekologicko-porodnickém oddělení britské nemocnice. Suchý humor, uštěpačné poznámky a lidi (pacienti/klienti), kteří budou všem pracujícím ve službách více než povědomí. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

o svědomí, ty vypočítává mrcho. Chybami se člověk učí, bohužel pro někoho tyto chyby můžou přinést fatální následky. Zle si z toho vzít ponaučení. Ale když se stanete až přílišný bázlivec, no, někdy se to obrátí proti vám. Líbí se mi ta ponurá aura, která se seriálem line jako puch správně uleželého syrečku. ()

Epizoda 3 (2022) (E03)

Dokáže to doktor dotáhnout do konce bez kompletního psychického zhroucení? ()

Epizoda 4 (2022) (E04)

Krásná ukázka všech aspektů práce i vlivu na aktéry a jejich osobní život. ()

Epizoda 5 (2022) (E05)

Tady se pokazilo vše, co mohlo. Nebo ho jenom realita konečně kousla do zadku? ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

Úžasný mix obyčejného a neskutečného. Stačí jedno hloupé rozhodnutí a ... Něco se prostě nedá vzít zpět. ()

Epizoda 7 (2022) (E07)

Samotný závěr vyzní spíše jako cold opening scene, což docela překvapí. Některé aspekty epizody s uspěchaly, dalo se s tím vyhrát výrazněji. Celkově se to ale neslo v duchu sezóny. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD