Podvodník z Tinderu

• Veľká Británia The Tinder Swindler (viac)
všetky plagáty
Veľká Británia, 2022, 114 min

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

Timak

Skvělý dokument, u kterého se rozhodně nenudíte. Na jednu stranu zmr*eček, ale na druhou stranu génius. Fakt se musí nechat, jakej to je mistr. Jasně, říkáte si, že to musí být děsný pipky, když mu jsou schopné poslat tolik peněz. Ale on je opravdovej mistr a myslím, že by snad oblafnul každého. Největší smůla je v tom, že mu to prostě jednoduše procházelo a vlastně prochází dál. A neschopnost a nemohoucnost (nebo ignorance?) policie na celém světě, hlavně teda v Izraeli. ()

playboxguest

Svým způsobem má u mě takový člověk obdiv, ač, nebo právě proto, já bych na takové jednání kromě inteligence neměla ani náturu. Jednotlivé oběti bych nekomentovala, můžeme si na ně udělat hodně zjednodušený obrázek, jen takový, který nám dokument dá, ale pořád nevíme, co vše se jim odehrálo v životě a v hlavě a vedlo je až k takovému jednání, že samy ze sebe dokázaly udělat takové "hlupačky", prostě těžko soudit a odsuzovat, když my na jejich místě nebyli. Jestli mě něco na dokumentu nadchlo, tak hlavně představa, jaký pěkný celovečerák ve stylu Catch me if you can by z toho mohl v dobrých rukách být. ()

Malarkey

Neuvěřitelný! Nevěřil jsem, že mě to po pěti minutách tak chytne. Netflix na mě valil virál ze všech stran aplikace. Nešlo tomu uniknout. Takový příběh si totiž nevymyslíte. Hlavní protagonista mi reálně připomínal takové ty pábitelské dobrodruhy Krásné doby z přelomu 19. a 20. století. Jedna lež vedle druhé, žije si z nich jak pan král a nikdo na něj nemůže, protože vždycky ze spár zákona nějak uteče do bezpečí. To, že pro to použil Tinder (moderní vymoženost dnešní doby) a odsralo to pár desítek holek po celém světě, to je zřejmě zanedbatelný fakt, protože si jak pan král žije i dnes. Po shlédnutí tohoto dokumentu je tento fakt na tom všem asi nejvíc absurdní. ()

marhoul

Poutavě natočeno, chlap je hajzl, ovšem děvčata mají rozumu, co by se za nehet vešlo. Syn diamantového magnáta se zajisté vycapí na Tinder a bude se tam nabízet, ve vší parádě, zrovna jim. Vidno, že děvenky neměly nikdy tu čest s chlapečkem, který se narodil do movitějších poměrů. Za blbost se platí. Tyhle nebyly zlatokopky, ty totiž mívají za ušima a jinačí výcvik, na špek by vychcánkovi neskočily, prostě naivky a je tragické, o kolik se nechaly grázlem připravit. Snad si nějaké prachy urvaly zpět medializací, s ohledem, že je počin konkrétním a adresným varováním pro další nanynky, které si snad dají větší pozor. ()

Chrustyn

Aneb jak bezpáteřní hovado podělalo pár prachuchtivých blbek, aby byl nakonec sám podělán. Až překvapivě filmově pojatý dokument o neuvěřitelně sofistikovaném životě fiktivního miliardáře, který se živil táháním peněz z naivních žen. Svižné a zábavné, jen mi tam chyběla dostatečná satisfakce. Ale život není vždycky fér. ()

• Dokument byl zveřejněn 2. února 2022 a na jeho konci bylo uvedeno, že Simon Leviev je na Tinderu pořád aktivní. Krátce po vyšetřování Tinder Levieva zablokoval a prohlásil, že se na platformou nedostane ani s jinými alternativními nicky. (SpicyNugget)
  • Po odvysílání premiéry na Netflixu se na Instargramu objevila spousta falešných účtů Simona Levieva. (Ganka)
  • V čase 18:00 je na pár sekúnd vidieť zábery z Košíc - výhľad z Mlynskej ulice na vežu Jakabovho paláca. (Cigalone)

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku

02.04.2023

Netflix stále prochází reorganizací s cílem ušetřit a zajistit, že u něj budou vznikat co nejsledovanější tituly. Posledním kolem těchto změn neprošla Lisa Nishimura, která ve firmě pracovala už od… (viac)