Kobra 11 - Season 19 (2014) (séria)

Nepohodlný 1. časť (S19E09)

(epizóda)
  • Česko Bez milosti 1. část (viac)
Z nakrúcania  - Erdogan Atalay, Carina Wiese, Vinzenz Kiefer, Niels Kurvin

Bonrath oslavuje 40. výročie svojej služby u polície. Pri oslavách dôjde k výbuchu. Semir, Alex a ich kolegovia uniknú len o vlások smrti. Čoskoro je jasné, že za atentátom stojí obchodník so zbraňami Grundmann, po ktorom už nejakú dobu ide spoločne s kriminálkou diaľničnej polície. Lenže Grundmann, ktorý je kvôli vážnemu ochoreniú pripútaný na invalidný vozík, má na špinavú prácu svojich ľudí a ťažko sa mu dá niečo dokázať. Semir a Alex vypátrajú, že jeden z vážených policajtov je Grundmannov muž na špinavú prácu. (TV Markíza)

Z nakrúcania  - Erdogan Atalay, Carina Wiese, Vinzenz Kiefer, Niels Kurvin

FIAT 500

Jeden z nejlepších pilotních filmů ke Kobře 11 od nějaké osmé série a dvojdílu Na věky věků. Konečně mají ty díly nějakou akci, spád, nejsou tam nesmysly jako atomová bomba nebo kybernetický útok. Velice mě na začátku druhého dílu, při rekapitulaci předchozího děje, potěšil klasický hudební motiv, známý z dřívějších dílů. Celkově nadprůměrná epizoda, stejně jako celá část, která se točí kolem Alexe, Semira, Sandra a Fringsové. Škoda, že z toho nedostali scénáristé ještě o trošku víc a nenatáhli to na více epizod. Celá ta linka by si to nepochybně zasloužila víc než díly s novým parťákem Paulem. ()

fabecc1222

Tak nám krom Semira definitivně odešlo poslední pojítko se starou dobrou Kobrou. Celá část tak pochopitelně směřuje k onomu momentu, kdy daná postava odejde. Pro Semira to musí být fakt nálož, za ty roky pohřbil už tolik známých... Děj jinak projde hned několik zvraty, takže to velmi příjemně odsejpá, a akce střídá akci. ()

BMW12

Přijde mi, že kvalita epizod Kobry 11 začala jít pomalu dolů. Jinak tohle je smutná epizoda, zemře jedna postava (nebudu prozrazovat která), která v Kobře působila dlouhá, dlouhá léta. ()

Ouwen

Prostě je tu znát obrovská inspirace z druhého dílu Taken. Škoda, že kamera je tak roztřesená a je to celé špatně sestříhané, takže akce průměrná. Scénář je kurevsky, fakt kurevsky děravej. Co mohu ocenit, tak velkou zranitelnost hlavních postav. Tohle je příliš moc ambiciozní na Kobru. ()