Kobra 11 - Season 19 (2014) (séria)

Nepohodlný 2. časť (S19E10)

(epizóda)
  • Česko Bez milosti 2. část (viac)
TV spot

Členovia diaľničnej polície sú zdrvení, keď je jeden z ich kolegov zabitý pri útoku. Semir a Alex teraz robia všetko, čo je v ich silách, aby vinníka dolapili. Hoci im v tom do značnej miery bráni ich emočné rozpoloženie. K tomu všetkému im pod nohy hádže polená nový štátny zástupca Sander. Teraz sa musia poponáhľať, pretože sa čoskoro chystá ďalší útok. (TV Markíza)

TV spot

cloger

Jenny a Alex v objetí pod sprchou je pro mě jeden z nejsilnějších momentů seriálu. Vůbec díly s Alexem jsou pro mě asi top celé Kobry 11. ()

Sa.sa

Epizoda začíná na pohřbu Bonratha, kde se pokusil opět zabít Jenny... "co chcete..?! - - - nechci nic, dělám jen to, za co jsem placený..." Tak ten vraždící policista byl teda fakt hustej, jak zastřelí každého koho potká :)) Naštěstí je na konec zabit... ()

fabecc1222

Hned na úvod druhé části dvojdílu potěší věrné fanoušky rekapitulace s původní hudbou, což je vzhledem k smrti Dietera takové hezké pojítko s prvními řadami. Záporák z tohoto dílu je určitě jeden z těch nejlepších v novějších dílech, a jeho cesta za osobní pomstou opravdu bourá mnoho morálních zábran. Jenny je tu sice chvíli dost otravná, ale i z toho se naštěstí brzo dostane. ()