Owari no Seraph

• Japonsko 終わりのセラフ (viac)
Japonsko, 2015, 9 h 12 min (Minutáž: 23 min)

Seraph of the End je postapokalyptický nadpřirozený anime seriál sledující mladého pomstychtivého muže, zatímco se snaží bojovat za přátelství a loajalitu v situaci se zdánlivě nemožnými překážkami. (mikki089)

Recenzie používateľa jenHonza k tomuto seriálu (2)

Vampire Reign (2015) (S01)

Každý to srovnává se Shingekim a já vůbec netuším proč... Jediné, co to má společné, je svět, ve kterém je lidstvo potravou a to tím to končí. Podle mého se jedná o naprosto tradiční shonen se vším, co k tomu patří a právě těm, kterým Shingeki nesedl, se může toto anime zalíbit. Hlavní hrdina je celkem povedený, ostatní postavy také ujdou a příběh, ač je lehce tuctový, tak je přeci jen zajímavý. Vidím zde potenciál a těším se na další řadu. 4* ()

Nagoja kessen hen (2015) (S02)

Zatím se to nese ve stejném duchu, jako první série a já jsem spokojený. Dám tomu 4* a na konci řady své dojmy přehodnotím a případně hodnocení upravím. Celou první sérii to lidé přirovnávali k Shingeki a mě pořád vrtalo hlavou, že mi to připomíná spíše něco jiného a až Joffreyho komentář mi to pravé vnukl. Ano, opravdu mi to dost silně připomíná Bleach, ale rozhodně to není naškodu. Každopádně v tom pořád potenciál vidím a tomuto anime věřím ()