Úspěšný rockový hudebník Norman se zamiluje do neznámé zpěvačky Esther a podaří se mu z ní udělat hvězdu. Zatímco ona stoupá po stupíncích umělecké kariéry stále výš a výš, jeho šťastná hvězda pomalu, ale jistě zapadá. Film vypovídá o tvrdosti showbyznysu a zazní v něm několik skvělých písniček Krise Kristoffersona a Barbry Streisandové... (oficiálny text distribútora)

PTuranyi

Romantický príbeh rockovej hviezdy a mladej talentovanej speváčky s pozadím hudobného showbiznisu má stále potenciál osloviť, veď preto vznikla pred nedávnom nová adaptácia. Táto verzia s Barbrou Streisand a Krisom Kristoffersonom bola určená inej generácii, ale napriek tomu, že nemá takú dramatickú, načančanú produkciu a Kris Kristofferson nemá šarm Braleya Coopera, zaslúži si pozornosť. hoci tak podrobne nerozoberá Johnov akoholizmus, či jeho vzťah s bratom. 70% ()

revere

Jak mám rád oba hlavní protagonisty, musím konstatovat, že se tady nic nepovedlo. Poetický písničkář Kristofferson nezní jako rocker o nic víc, než kdyby ho hrál Felix Holzmann. Ani Barbra Streisand tu nezpívá věci, které by rozvášnily davy. Naprosto bizarní je scéna, kdy Barbra zpívá jakýsi swingový kuplet za doprovodu hardcore-rockové kapely s obřím portrétem indiánského náčelníka v pozadí a salónní publikum šílí, jakoby si právě na pódiu Elvis s Michaelem Jacksonem navzájem měnili trenýrky. Skutečnost, že tahle slátanina obdržela šest Glóbů a jednoho ze čtyř navrhovaných Oskarů, jakoby byla pokračováním plytkého a nevěrohodného scénáře. ()

katakomb

Příliš výpravy a všeho kolem ne a ne zachránit jinak vcelku prázdný, předvídatelný a nijak výjimečný film. Barbara má opravdu chytlavý hlas, jako dílčí obraz doby a života v šoubyznysu, za to by se taky dalo pár bodů nabrat. Celkově vzato neurazí, nenadchne. ()

rodl

Ani přes pozdní noční hodiny jsem u toho neusínal. Hlas Barbry je naprosto fascinující, i když na pohřbu bych si jí zrovna zahrát nenechal. A líbil se mi hliněný "domeček" v poušti. Děj sice nijak zásadně překvapující, obvyklá klišé dávající tušit, co bude následovat. Ale nějak mi to nevadilo. ()

PanIncognito

Herci zářivě mísí magický půvab a ohnivost, což prohlubuje onu lehkomyslnost showbyznysu. Film je vášnivý a vzrušující, svého Oscara a Zlaté glóby tedy zasluhuje. :) (viděno s 2. dabingem) ()

natykarb

Dle mého názoru většinou bývají starší verze lepší než ty novější, ale tohle není ten případ. Tedy, když porovnáme verzi z roku 2018 a tuto, ta novější vychází lépe, a to jak obsazením, tak zejména hudbou. Písně z tohoto zpracování prostě nejsou chytlavé, mezi Barbru Streisand a Lady Gagu a jejich výkony bych klidně rovnítko dala, ale Bradley Cooper o mnoho převyšuje Krise Kristoffesona. Nicméně, mám teď velká očekávání od zpracování z roku 54 s Judy Garland :) ()