Bohatý ředitel má na krku policejní vyšetřování a k tomu čelí rodinné tragédii a nadpřirozené hrozbě. Usherové zjistí, že mezi sebou mají informátora. (Netflix)

Dejvecd

Mike Flanagan oproti Hill Housu, Midnight Mass a aj toho Bly Manor strieľa absolútne mimo mňa. Keby nebyť tej divno-scénky s matkou, ktorá vstala z mŕtvych a Marka Hamilla, tak by som jednoznačne dal menej. 2/10 ()

STORM70

Máme tu nový seriál a hned na začátku je splněno. Otec, šest dětí, černé, bílé, žluté, modré, teplé, studené.... no uvidíme co bude dál.... ()

gonzo

Flanagan se místo hororu tentokráte pokouší o mix Succession a Knives Out a myslím, že na to nemá. Do dalších dílů jdu jen kvůli pozitivním recenzím. Třeba se to zvedne. ()

HarryCameron

Recenzia obsahuje SPOILER. Očakával som kvalitný štart do mysteriózno - hororového seriálu, namiesto toho som však videl len ukecanú epizódu s takým množstvom postáv, že sa v tom človek stratí. Celkom zaujímavý bol len začiatok s "mŕtvou" matkou. A chcel by som sa spýtať tvorcov či bolo skutočne nevyhnutné hneď v pilotnej časti niekoľkokrát  skákať tam a späť v čase. 35% ()

Adri.

V podstatě to, co jsem od Flanagana čekala. Příjemná podívaná (hlavně co se vizuálu týče), která nijak zvlášť nestrhne, ale ani nezklame. Kdyby se ubralo na slovech, vůbec bych se nezlobila. ()