Jimmy Carr: Jeho temná esence

Stand-up / Komédia
Veľká Británia, 2021, 59 min

Účinkujú:

Jimmy Carr

Pro Jimmyho Carra není žádné téma tabu. V tomhle standupovém speciálu předvede svůj suchý a cynický humor a neodpustí si ani pár vtípků, které už jsou hodně za hranou. (Netflix)

george82

Tak upřímně jsem se dlouho nezasmál. Miluji černý humor a Jimmy ho servíroval bravurně. Společně s jeho neverbálním projevem to bylo TOP. ()

kolly13

Je neuvěřitelně profesionální. Od výběru barev, gest, návaznosti i flexibilitě vtipů. Je za hranou a to znudění diváci chtějí - býti až trochu bolestivě tlačen do humoru, kdy se dívají okolo, zda je někdo nevidí. ()

KuceraJohny

Wow. Jimmyho jsem často vídal v různých talk show, ale nikdy jsem neviděl jeho vystoupení. Teď jsem se to rozhodl změnit a udělal jsem dobře. Ještě nikdy jsem neviděl podobného komika, který by byl schopný takhle rychle reagovat a hlavně měl takovou odvahu. Jeho vtipy jsou skutečně na hraně, ale je to téměř dokonalý. Lehce mi vadí jeho smích, ale to vůbec neubírá na jeho schopnostech. Po shlédnutí tohoto speciálu musím konstatovat, že je Jimmy jedním z nejlepších v oboru. ()