Reacher je při návštěvě malého města Margrave v Georgii neprávem obviněn z vraždy. (Prime Video)

ChuckOnly

vedle té šaškárny s trpaslíkem scientologem cruisem úplné blaho.... toto je reacher jak má být a nedělá knížce ostudu a ani to není woke... a to jsme v roce 2022. Že by z muriky ještě mohl přijít dobrý seroš? Alan je přesně ten ultra nakorbený borec jaký má reacher být. Snad to v dalších dílech neposerou. ()

OsahuKimina

7/10 Reacher začíná jako příjemná oldschool jízda. Od začátku jsem dostával pocit jako při sledování 90´ akčňáků s nesmrtelnou, vysekanou a nahláškovanou mlátičkou v hlavní roli, jak ve filmech s Arnoldem nebo Van Dammem. Dokonce vidím s nimi určitou podobu v neherectví a přehrávání, kde Alanu Ritchsonovi spousty věcí před kamerou nevěříte. Myslím si, že je to do určité míry záměr a mě se takový styl vlastně líbí.  Díky tomu fůra momentů, které by jinak nefungovali působí takzvaně "cool a badass" dojmem. Bojové scény zřejmě budou hrát prim, dávají najevo brutalitu a fatalitu každého úderu. A u hravých interakcí hlavní postavy s okolím jsem se bavil. Takže kdo má podobný ráz akční zábavy rád, určitě stojí dál pokračovat ve sledování! ()

w0rm_cz

Po prvním díle jsem dost nadšený. Oldschool seriál u kterého si připadám, jako když jsem před 30 lety koukal jako kluk na odpadlíka s Lorenzo Lamasem :-D Snad to vydrží! ()