Ďáblův trojúhelník

• USA Devil's Triangle

Když skupina mořských biologů ztroskotá v Bermudském trojúhelníku, zjistí, že narazili na ztracenou Atlantidu – město, které před dávnými lety vládlo planetě a které se král Nereus rozhodl stáhnout ze světa a vybudovat z něj ráj pod mořskou hladinou... (TV Prima)

Keledaia odpad!

Nevim jestli chci vic vymazat z existence tenhle film a nebo sebe protoze jsem ztratila 5 minut zivota. Zaslouzim si medaily. Filmem jsem proskakala a i tak z toho budu mit dozivotni trauma. Jestli Vam tohle nekdy nekdo doporuci, doporucuju se dotycneho zbavit a nikdy v zivote s nim nepromluvit. Btw kdokoliv kdo tomuhle dal vic nez nula hvezdicek na necem stoprocentne jede. ()

topi80 odpad!

Připadalo mi to, jako kdyby se legenda papundeklových studiových pohádek Vlasta Janečková přestěhovala do USA a vytasila se s ještě jedním dílem. Podmořský svět v Ďáblově trojúhelníku skutečně vypadá jako televizní svět našich pohádkových vodníků, jen ty herecké výkony jsou o poznání slabší a dialogy imbecilnější (navzdory tomu, že tento film na rozdíl od oněch pohádek asi není určený výhradně pro děti). Obyvatelé slavné Atlantidy, která má navrch před naší civilizací, vypadají jak banda negramotů, a dokonce tak i působí. Ale když se boží král (to je něco mezi králem a bohem) vytasí s tím, že by s jednou vetřelkyní mohli zachránit planetu, které už moc času nezbývá, před globálním oteplováním, je náhle mezi věznitelem a vězenkyní ruka v rukávu. Ono se to pak ještě zamotá, ale to už je jedno, kdo by to v takové slátanině řešil. ()

darius1706 odpad!

Zázrak, že jsem si nevyrval oči, ale už první 3 minuty předznamenaly, že to bude fakt průšvih. A byl ještě horší, než jsem čekal. Pád letadla na vodu jako do peřin, hláška "něco mě drží za nohu" ve chvíli, kdy se do ní zahryzl žralok.. Pak to pokračovalo dál.. Letušku na nějakém prkně (čert vem, kde se tam asi vzalo) sežere žralok velikosti stodoly v patnácticentimetrové hloubce, u chlapa v bezvědomí mají největší strach, aby nedostal úpal. Proč sedačky z letadla, které mají asi 300 kg, stojí najednou na pláži, když původně letadlo havarovalo asi půl kiláku od břehu prakticky neporušené... Asi nemá smysl řešit další debility, snad už jen ten konec, ten taky stál za to. Hrozné herecké výkony, hrozný scénář, hrozné triky, hrozná kamera. Marně hledám jednu pozitivní věc. Ne, nebyla tam. Svádí mě taky dát plný počet, protože to je jedinečná příležitost jak dramaticky změnit procenta u nějakého hodnocení, ale ne, takový šílenec nejsem.... Na filmu jsou asi nejlepší ty titulky na začátku. ()