Death Valley

Anet21

⚪Tak triviálny, blbý a zle natočený film som už dlho nevidela. Herecké výkony snáď ešte horšie ako v slovenských filmoch (a to je čo povedať), o dialógoch ani nehovorím, to, že sa tam scenárista snažil prepašovať aj prvky konverzačného humoru a kvázi ,,hláškujúcu" postavu už je vyslovene problém, keďže to v scénach vôbec nefunguje a je to strášne amatérske. Toto nie je filmové béčko, ale z abecedy prinajmenšom tak omikron.⚪Aj celá premisa s mutantmi je vlastne hlúpo a schematicky vymyslená, nehovoriac o tom, že motív ,,nejaký pokus nám v tajnej laboratórii nevyšiel" je už tak vydojený, že aj popkultúrny nadšenec už nad ním prevracia oči. Film má 1,30 h, ale aj tak som veľakrát pretáčala, to asi hovorí za všetko. O závere radšej pomlčať. Atmosféru má film asi tak v úvodných ,,in media res" 5 minútach, aj to z časti len preto, že divák v nich nevie, čo sa deje a odniekiaľ z amplióna sa ozýva slovo ,,lockdown."⚪ ()

oveckaoa

Z jakéhosi výzkumného centra uteče příšerka a centrum se uzavře doktorka tam zůstane a zavolá, že pokud chtějí výsledky tak ať ji zachrání. Tak tam pošlou dvě jednotky z nichž jedna hned pochcípá (to ani neukážou jen najdou jednu mrtvolu a jednu nakaženou) a z druhé přežijou dva chlápci, kteří tam jdou ji zachránit. Bohužel chybí gore (u hlavní trojky je jasné, že přežije co nejdéle a nějací no name maníci moc nezaujmou)   i bodycount příšerky jsou tam pokud jsem napočítal dvě a hlavní ,,záporák´´ se objeví až na konci.  60 procent ()

JASON_X

Levné, brakové a přitom slušně zrejžované béčko jak má být. Fiktivní země, tajné vědecké zařízení, žoldáci, mutanti, falešná krev, uspokojivá filmařina i výprava, dobrá akce (tedy až na Chloe v akci)... Jenom ten týpek, který hrál "juniora" Marshalla, a který tak urputně a "vtipně" hláškoval i se smrtí na jazyku, teda v krvi, v tom hrát nemusel. Nebo ho měli vodkráglovat hned zkraje. Ale jinak naprostá spokojenost, ideální mozkovýplach na všední den po večeři. ()

Chicharron odpad!

Příšera silně inspirována PC hrou Doom, dějová linka o ničem, postavy jednají jako idioti, vojáci jsou na misi a místo toho, aby dávali pozor, tak celou cestu jen blbě žvaní, z "vědkyně" se nakonec vyklube mistryně kung-fu ve stylu FučiMi DoPi*i... asi tak 3x jsem v průběhu filmu usnul, takovej to je horor... ()

666Carnage

Nápad ohraný, scénář příšernej a herci vlastně taky. Standardní monster béčko, které nenabídne nic moc nového. Potvora vypadá jako mix věci z Resident evil. Přitom tyhle filmy mám docela rád, škoda čekal jsem aspoň větší jatka. Většinou se všechno stalo za plentou nebo za rohem. A ten twist co přišel, byl hodně předvídatelný. 35% ()