10 kroků k lásce

• USA 10 Steps to Love

Sophie Michaels má velký úspěch s používáním svých plánů, s jejichž pomocí dospěje ke každému cíli deseti kroky. Ale když se pokusí deseti kroky najít lásku, přichází na to, že ve věcech srdce žádné předem stanovené kroky ani recepty nefungují. (Film+)

mosnak odpad!

Romantická televizní blitka s hnusnejma hercema. Je to jako kdyby člověk koukal na ordinaci v růžové zahradě, která se odehrává v krásné přírodě (což je jediné plus tohoto filmu) - 2% ()

Trixinka

U romantických filmů, kde už podle plakátu poznáte, jak to asi skončí, je strašně důležité prostředí a obsazení hlavních postav. Pokud jedno z toho netrefíte, máte problém. U tohoto filmu tvůrci zvolili zajímavé prostředí sadu jabloní a činností spojených s vedením farmy, ovšem tvrdě narazili u obsazení hlavních postav. Tak nesympatické hlavní duo jsem už hodně dlouho neviděla. A to jsem viděla hoooooodně romanťáren. Zápletka docela zajímavá, i když opět žádná originalita (podnik před krachem, spásná duše se ho snaží i přes počáteční odpor majitele zachránit), prostředí a příroda krásná, ale bohužel to všecko posílá k šípku ono obsazení. Snad jen ona kamarádka hlavní hrdinky a prarodiče hlavního hrdiny byli zajímaví a místy i vtipní. Čekala jsem i trošku více využití oněch jablek - jedna zmrzlina a pár sušenek bylo hodně málo. Celkově velká šeď a nuda. Ale na nedělní deštivé odpoledne, kdy se vám nechce moc myslet, ideální filmík. ()

Arsenal83

Tu slzička vyjde z oka len nejakej ošuntelej, opustenej dáme, ktorá si dáva už štvrtú zmrzlinu za večer, nevie, koľko váži, pretože keď sa vážila naposledy, tak váha praskla, no a stále pri takýchto filmoch narieka: prečo ma nikto nechce? Postavy v tomto filme sú vysoko nesympatické. Tá ženská ešte ako tak, ale mastnovlas Britton Webb to je voľba radšej do relácie o motorových olejoch než typ do romantickej komédie. ()

Heywood

Podzimní barvy a hvězda je tu. Pohlední herci a hvězda je tu. To je totiž na romantiku základ. Pak příběh něco na způsob Zkrocení zlé ženy (to nikdy nezklame) a hvězda je tu. A pak už jen čekáme, jako v každé pohádce na dobrý konec. Umění nehledejme, super výkony také ne, protože cílem není nastavování zrcadla, ale jen oddychová zábava a kdo tvrdí, že jí nepotřebuje, tak lže. (A nebo se předvádí a pózuje). 55% ()

Kritik.

Klasická romantická ľahká oddychovka, kde žiaľ na prvý pohľad nevidíme zrovna najsympatickejšie postavy. Dialógy c(ít)iteľne idú podľa scenára a kamera je tak špecifická až to niekedy vyrušuje. Ale ono to napokon funguje a v kontexte príbehu im to vlastne všetko veríte, akoby sa to celé odohrávalo medzi vašimi kamošmi. Vhodné ako nedeľná oddychovka ()

• Film bol natočený v Hillcrest Orchard v Hendersonville, Severná Karolína v reálnej rezidencii, kde žijú herci z filmu: Adele Stepp (Victoria Posey) a Joe Stepp (Joe Narsavage). (Arsenal83)