Peter nechce, aby mu doma vyčítali, že je pořád nezadaný. Poprosí proto svého nejlepšího kámoše Nicka, aby s ním jel na Vánoce k rodičům jako jeho přítel. (Netflix)

BOURQUE

Klasický romantický príbeh, plných známych riešení a klišé situácii, umiestnený do Vianočného prostredia. Láska medzi dvoma mužmi zachytená na priemernej úrovni až v príliš idealizovanom prostredí. Príliš predpovedateľná vec v klasických šatách. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

fixaman

Parádní gay romantická komedie, která sice nemá nijak inovativní ani objevnou premisu, ale stejně skvěle funguje. Ústřední dvojka je sympatická a bezvadně k sobě pasuje, vedlejší postavy jsou do jedné super a konečně se jednou řeší láska dvou vyoutovaných chlapů a ne jen jejich coming out. Tohle mi na Vánoce udělalo radost :) ()

easaque

+1* Gay víkend mi ještě přinesl tento vánoční kousek, který podle traileru vypadal lákavě. Byl jsem připraven na kýč a klišé, protože to k Vánocům tak trošku patří a tady jsem ho dostal opravdu nad míru, kterou dokážu ještě zkousnout ;-). Nemůžu říct, že se nenašly žádné okamžiky, které by nebavily, ale nepřebily výsledný pocit z této „laskavé“ a totálně přeslazeně naivní komedie. Herci ani zpracování filmu určitě neškodí, ale k čemu to, když je scénář typicky americký, takže na prd. Dávám mu palec dolů a snad se letos dočkám ještě nějakého příjemného vánočního filmu. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Stanislaus

Po loňských Dashing in December a The Christmas Setup se před Vánoci opět "oteplilo" a tentokrát se se zimní čtyřprocentní romancí vytasil Netflix. Jako kůl v plotě je předvídatelné od začátku do konce, někteří herci a herečky neskutečně přehrávali - teď však nemyslím Jennifer Coolidge, která svou vtipně potrhlou roli solidně zandala - přesto se na to vcelku pěkně dívalo, děj odsýpal a byla to prostě taková ta (pře)milá, byť okatě podbízivá, romanťárna s očekávatelným, ale i tak uspokojujícím koncem. ()

Diaconix

Mraz přychazi z Kremla a tepla fronta z Netflusu, aneb v duchu LGBTQ komunity do pohodove vanočni atmozfery je třeba jebnut aji nějaký ten fajny kakaovy snimek bo tradyčni hetero pary se už nenosi. Teplojidni vlna s nudnym přyběhem, kery tak maximalně zatopi jak vam vypnuli topeni. Milovnici kakaa si ale přydu na sve. Zdař buch! ()

• Film se natáčel v Montréalu a Los Angeles. (SONY_)