Alle meine Töchter - Season 6 (2001) (séria)
Hrajú
Andrea Brix
Najlepšie seriály:
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Rolf Castell
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Julia Dahmen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Luise Deschauer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Anna (1987) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Fritzi Eichhorn
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Enzi Fuchs
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Max Grießer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Stefan Hunstein
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horst Janson
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Elisabeth Lanz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Ottokar Lehrner
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Günter Mack
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Siemen Rühaak
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Království temnot (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Edeltraud Schubert
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Jutta Speidel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Matyáš Šándor (1979) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hans Stetter
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Peter Weiß
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dido (1991) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Alexander Wussow
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
V Údolí divých ruží (2006) (seriál)