Tancovať ďalej

Keď Sandra po tridsiatich rokoch manželstva objaví manželovu neveru, okamžite od neho odíde a hľadá útočisko v rodičovskom dome, kde ešte stále žije jej sestra Danie. Obe sestry by len ťažko mohli byť rozdielnejšie a začiatky ich nového spolužitia nie sú jednoduché. Všetko sa však zmení, keď sa Sandra aj s prispením Danie pridá k miestnemu tanečnému krúžku. Na plnenie snov a na lásku totiž nikdy nie je neskoro... (RTVS)

tein

Prumerny francouzsky film s jistou davkou naivity a romantiky. Komedie to primo neni, parkat se sice mozna pousmejete, ale docela dobre se na to kouka, a dokaze to pozitivne naladit.  Herci jsou take prijemni a krasne ukazuji, ze vek muze byt jen cislo. ()

kolemjdouc

Scénáři bych vytkla scénu s hromadným tancem.Ale  film je o tanci ,tak jsem skousla.Jinak slušná oddechovka.V poslední době jsem si všimla,že v titulcích jedou slova písní ,které  jsou ve filmu - takže divák si může též zapět :-) Už se stalo pomalu tradicí že se ve francouzských filmech řeší jako vsuvka i nějaký sociální nebo politický problém.Zde konkrétně bydlení.Dobrá kamera a i režisér se nějak extra neurval a vedl herce v klidu.No a samozřejmě čítankový slovenský dabing .Slováci by snad ,už ze zásady, nepustili k mikrofonu nějakého šušlu. ()

Johnny.ARN

Táto geriatrická francúzska generácia hraje v každom geriatrickom francúzskom filme. A mňa to už nebaví pozerať. Riešia vždy to isté, bez humoru a myslia si, že su večne mladí. Vždy lepšie ako utrápená a ukričaná depresívna dráma, na druhej strane, bavil ma hlas Dzuríkovej. 1 z 5 ()