Rodinný film Cirkus Maximum je založený na príbehu rozporu dvoch bratov a ich otca. Do cirkusovej rodiny prichádza nová doba a tak, keď sa otec Ferdinand, principál, trpko posťažuje, že predtým cirkusy držali pokope ako rodina, dnes rodina držiaca pokope je ako cirkusová atrakcia. Všetci sa musia zamyslieť nad tým, ako zachrániť medzinárodný cirkusový festival a vlastne aj Cirkus Maximum… (Magic Box)

Alden_Larson

Je to neskutečně nudný film plný konfliktů, které buď nikam nevedou, nebo jsou vyřešené ihned bez jakéhokoli vlivu na hlavní děj. Z celého filmu se mi líbila jenom jedna jediná scéna, což o zbytku děje podle mně říká dost. Postavy nejsou zajímavé a přesto jsem si našel důvod každou z nich nesnášet. Prezentace byla otřesná, film vypadá jako sitcom, je v něm spousta ošklivých záběrů, spousta scén byla otřesně nasvícená a střih místy vůbec nedával smysl. Herecké výkony byly při nejlepším snesitelné, jinak to hercům vůbec nešlo, dokonce ani Oldřich Kaiser film nedokázal pozdvihnout svým jedinečným charismem, a to je opravdu co říct. A jako zkažená třešnička na plesnivém dortu trůní hudba, která byla neskutečně kýčovitá, místy vyloženě trapná. 1/10 ()

Prubner

Petr Šiška už několikrát dokázal, že neumí psát scénáře, přesto to zkouší znovu a znovu. Jeho nejnovější nepodarek tentokrát nerežíruje Dušan Rapoš (asi už na to neměl žaludek), ale debutant Artur Kaiser z cirkusácké rodiny, který do filmu obsadil (soudě podle titulku) všechny své příbuzné. A vznikl amatérský film, který je diletantský ve všech svých složkách. Od roztříštěného scénáře, přes nepovedené pokusy o humor, neherecké výkony většiny zúčastněných, amatérské kamery až k nemohoucí režii. Jediní, kdo vyčnívají z tohoto marastu, jsou Oldřich Kaiser a Jan Přeučil. A ani těch cirkusových čísel moc neuvidíte. ()

Gortyna odpad!

To jsou pro Jana Přeučila peníze tak důležité? Co si asi o něm myslí jeho bývalí žáci z DAMU, když vidí takový paskvil se svým pedagogem v hlavní roli! ()

DonBraso odpad!

Odpady nedávám zrovna rád, ale tohle jsem dneska přepnul na TV Prima a říkám si co nekouknout co to bude zase za srágoru. No to byla korunovaná. Vydržel jsem do první reklamy což mohlo být tak 15-20 minut překvapivě a stačilo nadmíru. O zbytečnosti filmu víme asi všichni, ale tohle bylo tak strašně natočený, že šustění papíru a repliky na kameru byly jak někde na castingu. Artur si řekl, že s kameramanem natočí cosi daleko seriálového, kde i hrozná Ulice má lepší feeling. Strašný přehrávání, že i ten Honza Přeučil jen bez jakékoliv dikce, pomlk to odřekl a jelo se dál. Prej komedie. Hmmm a kde? Amatérský film vypadá lépe, tohle zavánělo absolutní disfunkcí režisérskou, kde se jen vystřídají herci, dostanou honorář a čau. Jestli bylo po další reklamě něco lepšího tak se omlouvám, ale nečekám, že by se vyměnil kompletní štáb s režisérem. ()

Vojta-x odpad!

To je něco neuvěřitelného. Tak nějak nechápu ty 5* recenze, ale ty prášky bych chtěl taky. Když se podívám to režisér natočil s jakým hodnocením, doufám, že mi od něj už nikdy nic nepřistane na tv...  šajze... :-) ()

Noah07 odpad!

Chtěl jsem tomu dát šanci a třeba najít jen záblesk něčeho pozitivního. Bohužel to se nedá... Přišel jsem zbytečně o 97 minut života. ()

zrudicka

Chtěla bych vyzdvihnout, že se film neřídí klasickými klišé, které se nabízeli. Čekala jsem, že Mottlová s Baťkem se dají dohromady, že ten její syn nakonec bude jeho. Že bude velké dojemné shledání s jeho matkou a nějaký další velký romantický příběh, který tam vlastně vůbec nebyl. Prostě šlo jen o cirkus a rodinu a za to palec nahoru. ()

lucinka70

Byli jsme se podívat na film s manželem. Musím říct, že je to super podívaná. Já jako velký fanda cirkusu a všeho kolem něj jsem prostě neodolala a musela se na film jít podívat. Jsem ráda, že jsem tak učinila. S manželem jsme si tak zpříjemnili večer a na filmu se dobře pobavili a zasmáli. A jako bonus v něm hráli naši oblíbení herci například Oldřich Kaiser, Tomáš Matonoha a Jan Přeučil. Ostatní herci byli taky super. ()

andrejjka22

Musím říct , že to byla moc super podívaná. Celé mé rodině se děj filmu moc líbil a to starším i mladším . Byly jsme spokojeni všichni. Panu reřisérovi dávám také hvězdičky a dobré hodnocení za výběr herců , vidět pana Přeučila hrát i v této podobě je skvělý .Příjemný zábavný a pohodový zážitek najdete právě u filmu Cirkus Maximum .Vřele všem doporučuji. ()

tein odpad!

Co to jako bylo toto? To i ten nejhorsi amatersky soubor z nejakyho vidlakova by dokazal vytvorit neco lepsiho. Pakticky i podradne amaterske XXX p...o filmy pro dospele jsou zahrany lepe, maji lepsi dej, dialogy, kameru a prakticky zvlada vsechno lepe nez nabizi tento priserny skvar, radici se jiste do topky toho nejhorsiho co kdy v CR vzniklo. ()

milos.bradik

Naprosto předvídatelný scénář s mizernými hereckými výkony. Zatímco u většiny herců mne to nepřekvapilo, tak od Přeučila jsem přece jen čekal víc. ()