Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 212 h 58 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

Recenzie používateľa soukyd33 k tomuto seriálu (38)

Vzpoura v zoo (2023) (S02E43)

No, Anička se zbláznila, a dost to přehnala. Naopak Filip se zachoval jako džentlmen. Zbytek je totální blbost. Díl nic nového nenabízí. ()

Když plány nevycházejí (2023) (S02E49)

Ani Adam to už nezachrání. Asi to už sleduji jen kvůli Michaele Pecháčkové. Už to míří k Ulici a Ordinaci v Růžové zahradě 2. Svatba v Zoologické zahradě, a pořád samé pitomé situace. ()

Jak zamilovat Charlieho (2023) (S02E50)

Spíše by se to mělo jmenovat, "jak zmanipulovat Charlieho". ()

Studená sprcha (2023) (S02E51)

Zajímavé situace pro všechny hlavní postavy. ()

Konec jedné lásky? (2023) (S02E56)

Tak tady jsem se bavil. Nová posila v ZOO. To ale neznamená, že seriál je nějak dobrý. Prostě ho zatím dál sleduji. Závěr je zajímavý. Vítej zpět. 👍 ()

Dej mi pusu! (2023) (S02E57)

Tak takhle se dají ukončit role v seriálu? ()

Oslava se nekoná (2023) (S02E62)

Fascinuje mě, že to ještě sleduji. No, a Eva Burešová s mimčem, mi tam teď jen překáží. Naopak mi tam skvěle sedí postava Kristýny. Ta jede bomby na Alberta. 😄 ()

Hodně zajíců, myslivcova smrt (2023) (S02E64)

Adam má novou super schopnost. 🤔 Sázka na Kristýnu se stupňuje. Dvojčata se snaží, a Charlie také. ()

Kdo koho miluje? (2023) (S02E65)

Charlie zase holky překvapil. V ZOO je zmatek, a dozvíme se zajímavou informaci o Kristýně. Markéta dostane působivé místo. A Filip je opět plně přesvědčen, jak to je mezi ním a Annou (Sid). ()

Chystá šílenou pomstu? (2023) (S02E68)

Ty Adamovi vize jsou už, no nuda. Anička se nemůže rozhoupat, a ostatní je stejné. Kristýna to drží v novém tempu, a Charlie se snaží, co jen dokáže. ()

Žárlivé ženy (2023) (S02E75)

Jedna scéna mě tu vážně dostala, a snad by mě ani nenapadlo, že se může stát. 👍 Zbytek je tradičně nudný, a pořád dokola. ()

Eduard žije (2023) (S03E21)

Vyloženě trapný díl. Ale konec je pozitivní. Takže jedna hvězda za něj. ()

Tajemství jedné noci (2023) (S03E22)

Postava Františka je idiot! Tohle není snad ani možný zažít v reálu. Ten by dostal výpověď tak 800x. Charlie má problém. A zase je v tom chlast. ()

První stopa mrtvého muže (2023) (S03E23)

A máme tu novou Ulici. Tohle už nebude jako dřív. Seriál se prý blíží ke konci, ale jak tohle ukončí? Franta je pořád větší idiot, Sid se už úplně zbláznila, Veronika pomalu získává celé město pod kontrolu, a Viky řeší pořád samé kraviny s oblečením. Další ptákoviny budou následovat. Poznámka: Charlie a Eliška jsou v pr... ()