Sid pronásleduje Haďáka kvůli falešným certifikátům. Pomoc jí nabídne Vaníček. Albert v zoo povýší. Hrnčířová za pomoci odbornice objevila důvod Petrova nezájmu o ni. V Markově blízkosti se objeví jeho bývalá láska. (TV Prima)

topi80 odpad!

Ke komentáři walkingdead není co dodat, jen to, že na mnoho stupidit ještě zapomněl. Mě by třeba zajímalo, jestli někdo neví, kam se poděl motiv Wikina podnikání. Její bývalý tchán jí nabídl vedení jeho firmy. Jestli ho přijala, nevím, ale v tom případě má pořád tu firmu s Pavelkou ne? Jinak, pokud jde o Wikino těhotenství, soudce možná něco postřehne, až mu po bytě budou chodit místo dvou dětí tři. Pokud jde o intriky v kanclu mezi Gránským a Nečasem, tak jen naprostý intrikánský diletant se k jinému intrikánovi, kterého třeba zase někdy příště může potřebovat, chová tak, jako v tom seriálu. ()

walkingdead

Těhotenství Burešové si asi nikdo (I mean soudce) nevšimne dřív, než bude v 8. měsíci. "Drsný" Haďák se chová jako uražená školačka, takže odmítne pomoci Sid ve vyšetřování kšeftů se zvířaty a místo toho jí předhodí do spárů hlavního strůjce daných kšeftů. Brázda dostává od Alberta jednu facku za druhou, snad se nechystá plot twist, který z něj udělá klaďase :-) Když si ještě vezmu, že prapravnuk Casanovy v podání Michala Novotného už v tomto seriálu patří k nejnormálnějším postavám, tak si říkám, že by asi scénáristi měli se sebou něco dělat, třeba změnit dealera. ()