Hrajú
Gernot Endemann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Odvážni muži na krídlach (1978) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Christina Plate
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Helmut Zierl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Wolf Roth
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Wennemann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Simone Thomalla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Peter Sattmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Maria Furtwängler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Barbara Wussow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Mozart, viac ako princ (1991) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Renan Demirkan
Turecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Ulrich Matschoss
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Stefan Reck
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Peter Bongartz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Theresa Scholze
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Susanne Uhlen
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Vražda v lepšej spoločnosti (2007) (seriál)
Marijam Agischewa
Čína
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Denise Zich
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Anke Sevenich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ulrich Pleitgen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)